Опубліковано

Знову перші.

23 по 25 листопада у м. Запоріжжя пройшов Міжнародний фестиваль мистецтв «Дивосвіт», участь у якому взяли більше 700 учасників з Запорізької, Чернігівської, Харківської, Сумської областей, а також представники Грузії та Вірменії. 

Серед членів журі працювали заслужені працівники культури і мистецтв, лауреати міжнародних мистецьких конкурсів, викладачі мистецьких навчальних закладів, представники зарубіжних фестивальних агенцій. 

Студенти СумДУ на фестивалі виступали в номінації «естрадний вокал» і досягли високих результатів. У складі вокального ансамблю дебютували першокурсниці факультету ЕлІТ – Артеменко Марія і Тімченко Аліна та факультету ТеСЕТ – Бойко Лілія, які виступили разом зі студентками ННІ ФЕМ – Антоненко Валерією і Горбань Анною. Також на сцені фестивалю виступили Марія Солодуха (ННІ БТ «УАБС») та Євгеній Легкобит, які цього разу представляли дуетні композиції.

Вокальний ансамбль і дует були відзначені високими оцінками журі і званням лауреатів І ступеню за перемогу в своїй номінації. 

Вітаємо нашу талановиту молодь і бажаємо їм нових успіхів!

Залишити відповідь
За допомогою соціальних мереж: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *