Опубліковано

Вокалісти СумДу кращі серед професійних виконавців.

9-11 лютого у м. Дніпро відбувся ІІІ Всеукраїнський конкурс професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон», в якому взяли участь більше 300 вихованців музичних шкіл та навчальних закладів мистецького спрямування із Дніпра, Херсона, Полтави, Харкова, Сум та ін.

Сумський державний університет на конкурсі представили солістки вокальної студії Аліна Товстиженко (медичний інститут),  Олександра Бублій (факультет електроніки та інформаційних технологій), а також вокальний ансамбль «KVINTA» у складі Вернидуб Ганни, Іншиної Наталії, Кашенко Поліни, Немеш Валентини,

Савченко Яни (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій).

Члени журі високо оцінили виступи наших студентів, про що свідчать результати конкурсу: Аліна ТовстиженкоІ місце у номінації «народний вокал»; Олександра Бублій – І  місце у номінації «естрадний вокал», ансамбль «KVINTA»ІІ місце у номінації «естрадний вокал – ансамблі».