Опубліковано

«Торбинка Дідуся Мороза»

Для Відкритого молодіжного театру «Кураж» стало гарною традицією вітати малят напередодні Нового Року. Саме 23 грудня 2018 року в стінах актової зали СумДУ зібралися викладачі університету разом зі своїми дітками для того, щоб насолодитися новорічною казкою.

Студенти Відкритого молодіжного театру, під керівництвом Ірини Небилової, подарували глядачам незвичайний спектакль «Торбинка Дідуся Мороза». На дітлахів чекали веселі та допитливі лісові мешканці, казкові новорічні персонажі, святкові пісні та захопливі танці.

Наприкінці всього театрального дійства винуватців цього свята було запрошено до великої новорічної красуні-ялинки, навколо якої дітки крутили радісні хороводи, танцювали, відгадували загадки, грали в цікаві та рухливі ігри та читали новорічні вірші та побажання Снігуроньці та Дідусю Морозу. На найпалкіших маленьких шанувальників новорічних персонажів чекали гарні та цікаві подарунки, як винагорода за старання.

Новорічна казка від Відкритого молодіжного театру «Кураж» вже стала особливим святом, на яке чекають з нетерпінням і дорослі і малі. Адже, ті емоції, той запал, що дарують студенти, супроводжують кожного, хто зміг прийти на це казкове дійство!

Залишити відповідь
За допомогою соціальних мереж: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *