Опубліковано

Прем’єра від “Куражу”

29 березня 2019 року в актовій залі Сумського державного університету Відкритий молодіжний театр «Кураж» представив глядачу прем’єру ліричної комедії «Герцогиня з Ковент-Гарденського ринку» за мотивами п’єси «Пігмаліон» Бернарда Шоу. 

Вистава розповідає про лондонського професора фонетики Генрі Хігінса, який уклав парі зі своїм приятелем, полковником Пікерінгом. За умовами парі, Хігінс має за шість місяців навчити квіткарку Елізу Дулітл вимові, заведеній у вищому світі, і на світському прийомі зуміти представити її як герцогиню. 

Таким чином він зможе довести, що є найкращим фахівцем у своїй сфері, перетворивши миршаву квіткарку з ринку в справжню світську даму.

 Глядачі з цікавістю спостерігали, як шалено розвиваються події на сцені та як змінюється внутрішній світ головних героїв з плином часу. Адже, після бурхливих пригод, які докорінно змінили погляд на життя, напрошується висновок про те, що ми всі живі люди, а не пусте місце і заслуговуємо гідного відношення до себе.

Майстерність Бернарда Шоу, з якою він показує психологію людей, а також усі життєво важливі проблеми суспільства, в якому він жив, не залишають байдужим глядача і  на сьогоднішній день. Однак, режисер-постановник Ірина Небилова не погоджується з фіналом драматурга, який залишає фінал відкритим, для розмаху фантазії глядача, і запропонувала романтичну кінцівку, де відчутний натяк на благополучний любовний фінал стосунків Елізи та Хігінса.

Протягом 4 місяців кипіла напружена робота над виставою, пошуком декорацій, реквізиту, гриму, костюмів.. Режисер-постановник Ірина Небилова заслуговує найвищої похвали за виконану роботу, адже в кінці цього дійства зала аплодувала стоячи. А це – найкраща винагорода для актора.

Залишити відповідь
За допомогою соціальних мереж: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *