Опубліковано

Подаруй дітям казку!

19 грудня 2018 року в будинку-лікарні Святої Зінаїди дитячий сміх та радість пролунали на всю округу.

Адже саме в цей день Відкритий молодіжний театр «Кураж», органи студентського самоврядування ННІ БТ «УАБС» та студенти медичного інституту в межах благодійної акції «Подаруй дітям казку!» відвідали діток з невеличкою казочкою «Святий Миколай, ти до нас завітай!». Крім основного театралізованого дійства, на дітлахів чекали веселі конкурси, пісеньки, танці та цікаві подарунки, які були куплені за зібрані кошти всіма небайдужими: від студентів медичного інституту були м’які іграшки, цікаві та розвиваючі настільні ігри, пазли, а від ОСС ННІ БТ «УАБС» та від акторів Відкритого молодіжного театру «Кураж» на дітей чекали смачні солодощі та корисні фрукти.

У цей святковий день особливим гостем на цьому дійстві став отець Василій, настоятель храму Григорія Володимирського, який в свою чергу привітав дітлахів від усього серця.

Усі присутні отримали шалене задоволення та заряд позитивної енергії від благодійної акції,  найбільше раділи дітлахи, адже вони спеціально до нашого приходу  готували вірші та 

розповіді і отримували за це гарні подарунки.

Благодійна акція «Подаруй дітям казку!» вже стала традицією Відкритого молодіжного театру «Кураж», радуючи маленьких діток. Тому, сподіваємось, що в наступному році до нас зможуть долучитися  все більше бажаючих і ми зможемо влаштувати велике дитяче свято разом.

Залишити відповідь
За допомогою соціальних мереж: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *