Опубліковано

«Хліб добрий, доню, та не людина…»

24 квітня в актовій залі Сумського державного університету  Відкритий молодіжний театр СумДУ «Кураж» представив глядачу прем’єру «Те, що не вмирає» за мотивами драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки.

Події відбуваються у чарівному лісі, де вперше зустрілись головні герої  – Мавка та Лукаш.Глядачі із завмиранням серця спостерігали, як народжується кохання з першого погляду, але втрата гармонії між людським хлопцем та лісової царівною була неминучою. 

Це породжує конфлікти, які несуть в собі думку про те, що бажання обдурити саму себе і перейти в людський світ було хибним. Але кохання переможе усе! Мавка має в серці «те, що не вмирає», що буде вічно жити – це духовна краса і любов, які очищують, відроджують та збагачують цей світ.

Протягом всієї вистави глядачі були 

свідками того, що людський світ наповнений злобою, брехнею та ненавистю, в той час, коли лісові мешканці випромінюють добро та співчуття із своїх сердець.

Протягом 5 місяців кипіла напружена робота над виставою, пошуком декорацій, реквізиту, гриму, костюмівРежисер-постановник Ірина Небилова заслуговує найвищої похвали за виконану роботу, адже в кінці цього дійства зала аплодувала стоячи. А це –  найкраща винагорода  для актора.

 

Залишити відповідь
За допомогою соціальних мереж: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *