Вокальна студія ННІ БТ “УАБС”

Вокальна студія відокремленої структурної групи КМЦ – це молодий колектив, який займається на базі ННІ БТ «УАБС».

Тут студентів навчають не тільки співу, але і сценічної майстерності,  що дозволяє виконавцям розкуто почуватися на сцені. Головним пріоритетом студії є слідування сучасним вокальним тенденціям, тому учасникам колективу ніколи не доводиться нудьгувати – адже вони постійно працюють у різних музичних стилях та течіях. Також у нашому колективі завжди панує дружня атмосфера. На сьогоднішній день в студії

відокремленої структури займаються солісти ННІ БТ «УАБС», ННІ Права, факультету ЕлІТ.

Вокальний ансамбль факультету ЕлІТ “ElITVoice" уже третій рік поспіль підкорює сцену СумДУ виконанням сучасної пісні, джазових стандартів та джазових обробок відомих естрадних пісень. Вперше колектив заявив про себе на конкурсі-огляді першокурсників “Золотий інтеграл 2015", де отримав перемогу у номінації “Вокальний ансамбль", естрадний жанр. З того часу ансамбль приймає активну участь у університетських заходах. На сьогоднішній день учасниками “ElITVoice" є найталановитіші студенти усіх курсів факультету ЕлІТ.

Вокальний ансамбль ННІ БТ “УАБС" – новий колектив, об’єднаний любов’ю до сцени та творчості. Найталановитіші студенти інституту виконують сучасні та популярні пісні не тільки на інститутських, але і на загальноуніверситетських заходах.

Ансамбль “Nonsense" acapella band – це вокальний експеримент, який за рік свого існування встиг підкорити серце глядача СумДУ і став частим гостем міських заходів. Ансамбль складається зі співаків та бітбоксерів, які акапельно виконують сучасні популярні пісні. Учасниками колективу є студенти факультету ЕлІТ, ННІ БТ “УАБС".

Якщо ти навчаєшся на інституті «УАБС», інституті права чи на ЕлІТі, готовий спробувати себе у вокалі та хочеш експериментувати разом з нами – ми уже чекаємо на тебе!

Корпус №2 ННІ БТ «УАБС», актова зала або кабінет №346.