Колектив Естрадного Танцю«Jam»

З 2013 року на базі СумДУ почав свою творчу діяльність хореографічний колектив естрадного танцю «Jam» під керівництвом Юлії Чудаєвої.

Хореографічна спрямованість колективу багатогранна і різноманітна. Вона включає в себе такі напрямки, як естрадна хореографія, сюжетний танець, контемпорарі, джаз – модерн, основи класичного танцю, також елементи сучасної хореографії: джаз фанк, Vogue, hiphop.

     У репертуарі колективу багато яскравих естрадних танців, поставлених на популярні 

сучасні мелодії, номери з акробатичними та гімнастичними елементами. Особлива увага приділяється навичкам володіння тілом в непростій пластиці естрадної хореографії, техніці виконання, синхронності, вміння виконувати складні танцювальні комбінації та передавати в русі емоційний стан.

Заняття естрадними танцями допомагають розкрити індивідуальність кожного виконавця, його унікальність. Цей вид танцю розвиває різні танцювальні навички, знайомить з багатьма танцювальними техніками

Виступи танцювального колективу «Джем» завжди викликають великий інтерес у глядачів. Кожен виступ – це не просто танець, а театральна постановка.

Учасники ансамблю активно беруть участь в університетських, міських та обласних заходах. 

Заняття проходять в танцювальній залі СумДУ (Н-корпус, ауд.104) у вівторок, середу та п’ятницю з 17:00 до 19:00.