«Жіноча збірна Бездрика»

Єдина дівоча команда університету. Після розпаду, такої ж дівочої, команди «Любимая» не всі дівчата вирішили закінчити свою гумористичну кар`єру і вирішили зібрати свою збірну.

Тому у складі нової команди ми бачимо вже знайомі обличчя. Дівчата вмовили своїх подруг дитинства, з якими ходили до одного садочка та школи, збирали разом картоплю та займалися в одному танцювальному гуртку. Чотири харизматичні красуні почали писати жарти. Таким чином народилася команда «Жіноча збірна Бездрика». Дівчата жартують про своє село, про непросте, та цікаве життя там, а також вражають своїми енергійними кумедними танцями.

В своєму першому сезоні місцевої ліги КВН «Сумка» дівчата впевнено дійшли до фіналу і там отримали срібло. Далі був «Кубок Мера», де дівчата перемогли.

Взимку команда поїхала на свій перший фестиваль гумору «Ліга Сміху» та потрапили до другого туру. Це дало їм шанс поспілкуватися с такими видатними редакторами, як Андрій Чивурин та Чінгіз Мазінов.

Зараз «Жіноча збірна Бездрика» потрапила до сезону Слобожанської Ліги сміху на чолі з тренером Яною Бойко (команда «Любимий город»).

Капітан – Черкасова Катя

Автор, акторка – Харченко Даша

Автор, акторка – Черкасова Тома

Автор, акторка – Випірайло Карина

Звукорежисер – Даджина Вікторія

Дівчатам подобається, коли з них сміються, тому вважають, що знайшли себе. Писати жарти, виступати на сцені, чути оплески – це все, заради чого вони працюють.