«Ніколь Кідман»

Команду «Ніколь Кідман» створили Альберт Лалаян і Константин Губеладзе. Саме вони входили до найпершого складу, і в далекому 2011 році мали назву «А бабушка смеялась». Зовсім скоро в команді з’явився Абрам, а вже в 2016 році – з’явилися Рябченко Юра, Савчишкін Артем, Царенко Даша. Саме цей склад і з’явився на екранах улюбленого шоу «Ліга Сміху».

В 2013 році команда змінила назву. Обравши для цього гарне жіноче ім’я, а саме «Ніколь», хлопці ввели його в пошуковій системі Google і перша запропонована фраза і стала назвою команди. Ніколь Кідман перемогла у Ніколь Шерзінгер. Зараз вже складно уявити гумористів з іншою назвою, та все могло бути інакше.

Команда «Ніколь Кідман» пройшла довгий творчий шлях. Почала його в Сумській шкільній Лізі КВН і продовжила на просторах КВНу. На їх рахунку безліч перемог та поразок. Було змінено більше 10 учасників перш ніж ми побачили той самий зірковий склад.

Капітан – Альберт Лалаян

Автор, актор – Абрам Оганесян

Автор, актор – Константин Губеладзе

Автор, актор – Юрій Рябченко

Автор, актор – Артем Савчишкін

Автор – Зарбалієв Руслан

Акторка – Царенко Даша

Звукорежисер – Олещенко Володимир

«Ніколь Кідман» чемпіони «Слобожанської Ліги Сміху» та «Одеської». І лише в третьому сезоні команда потрапили до телевізійної ліги сміху на чолі з тренером Антоном Лірником. В чвертьфіналі команда покинула гру, програвши батл «Отдихаєм вместе».

Сезон Ліги Сміху 2018 не минув команду. Цього року «Ніколь Кідман» обрала красуня Надя Дорофеева, яка надихає хлопців і вони впевнено переходять з етапу до етапу.

Головною перемогою команда вважає те, що не розпалися на своєму непростому шляху і, все ж таки, здійснили мрію, потрапивши до телевізійного сезону. На питання для чого вони все це роблять, відповідь очевидна – заради глядачів та їх посмішок.