“Гостиница 72”

Команда «Гостиница 72» тримається на двох гумористичних китах – це Денис Ловчев та Ілля Бондаренко. За час існування команди, хлопці провели безліч кастингів, змінили багатьох учасників, прийняли участь Дніпровській, Одеській лігах сміху та в безлічі міських лігах. Грали в м. Глухів, Прилуки, Кременчук, Харків, Одеса, Дніпро, Київ.

На початку 2017 року Денис та Ілля набирають нових людей у свою команду і їдуть на фестиваль «Ліга сміху» до Одеси. Після чого команда «Гостиница 72» вперше потрапляє до гала-концерту фестивалю, що дало хлопцям неймовірний прорив. Адже вони стали чи не єдиною командою, яка без досвіду в «регіоналці» потрапляє зразу ж в ефір.

Та в 2017 році жоден з тренерів таки не встав, і команда вирішує спробувати себе у найсильнішій регіональній Лізі сміху у м.Одеса, де працює з чудовими редакторами Павлом Демченко («Одеські манси») і Володимиром Борисовим («Днєпр»).

І вже наступного року «Гостиница 72», знову змінюючи склад на 70 %, потрапляє в сезон Ліги Сміху на 1+1 на чолі з тренером Владом Ямою. Команда впевнено крокує до наступного етапу, закохуючи в себе глядачів всієї України.

Капітан – Денис Ловчев

Автор, актор – Ілля Бондаренко

Прима – Марія Острога

Більше актор, ніж автор – Андрій Гребенюк

Актор – Владислав Первухін

Звукорежисер – Слюсар Роман

Автор, адміністратор – Олексій Прийменко

Адміністратор – Анастасія Павленко

Головною своєю перемогою в гуморі команда «Гостиница 72» вважає те, що ними пишаються їх батьки, яким дуже подобається те, що роблять їх діти!

Цитуючи капітана команди Дениса Ловчева: «Головна ціль – це правило трьох Р: Розвиватися, Радувати глядачів, Радувати батьків». От такі талановиті та добрі хлопці навчаються в нашому університеті!