Народний ансамбль бального танцю “Силует”

Народний ансамбль бального танцю «Силует» є синонімом витонченості та професіоналізму!  Вже 40 років колектив і його керівник не відступають від своїх основних принципів – дарувати людям красу, прививати любов до бальних танців, сприяти підвищенню культури у місті і, головне- робити все це на високому професійному рівні! Кожен танець колективу – це окрема історія, яку вони переживають разом і передають почуття кожним рухом свого тіла!

Їх майстерності аплодували кращі зали України, їх приймали престижні фестивалі у Польщі, Італії, Фінляндії та в країнах Прибалтики! Учасники насправді самодіяльного колективу завжди н6а рівних змагаються із професіоналами! Ось уже більше 5 років колектив працює при Сумському державного університеті, де його учасники стали справжніми улюбленцями на всіх мистецьких заходах та об’єктом гордості  для викладачів і студентів.

У складі Культурно-мистецького центру СумДУ колектив продовжує бути постійним учасником міських концертів, обласних мистецьких проектів, а також є призером і переможцем фестивалів та конкурсів у Києві, Чернігові, Таллінні, Ризі та у містах Турку і Наанталі у Фінляндії.

Талант учасників колективу та майстерність керівника допомогли вибороти безліч нагород, серед яких однією із найважливіших стала відзнака «Культурно-мистецька гордість Сумщини».

Заняття проходять в ПК “СМНВО" (колишній ПК ім.М.В.Фрунзе).

Понеділок: 16.00 – 18.00

Середа: 16.00 – 18.00

П’ятниця: 16.00 – 18.00

Керівник колективу “Заслужений працівник культури України"  – Ольга Гараніна.