Дипломанти Всеукраїнського конкурсу.

27-28 березня у Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського відбувся  ХІІ Всеукраїнський конкурс читців імені Остапа Вишні. Цей захід вражав розмаїттям талантів з усієї України.

У цьогорічному конкурсі беруть участь студенти з багатьох регіонів України: Мелітопольське училище культури, Ужгородський коледж культури і мистецтв, Чернівецький обласний коледж мистецтв ім.С.Воробкевича, Ніжинський коледж культури і мистецтв, Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Леонтовича , Олександрійський коледж культури і мистецтв, Київська академія мистецтв, Сумський державний університет, ССШ І-ІІІ ступенів №29 м.Суми, ЗНВК №12 м.Суми, Сумське вище училище мистецтв і культури ім.Д.С. Бортнянського – всього 23 учасника. Атмосфера українського гумору сприяла зближенню усіх присутніх, даруючи посмішки на їх обличчях. Журі конкурсу очолює Народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, провідний актор Київського Національного академічного театру ім.І.Франка Олексій Володимирович Богданович.

Честь нашого університету на даному конкурсі представляли Тарануха Анна та Шевцова Тетяна, які є учасниками Відкритого молодіжного театру «Кураж». Конкурсантки вразили публіку напрочуд захопливим виступом, які добре запам’ятались членам журі. Було відзначено виступ Тетяни Шевцової, яка отримала статус дипломанта цьогорічного конкурсу. А Тарануха Анна подарувала позитивні емоції, які не змогли залишити когось байдужим та була нагороджена грамотою за активну участь у конкурсі.

Перед церемонією нагородження переможців членами журі було проведено Круглий стіл з викладачами,які підготували учасників

даного конкурсу, де обговорювалися питання та проблеми театрального мистецтва та методи виховання молодого покоління завдяки розвитку акторської та сценічної майстерності та художнього слова.

Конкурсна програма показала високий рівень підготовки учасників і була насичена цікавим творчим спілкуванням студентів і викладачів. Безумовно, цей захід дав змогу насолодитися творчістю відомого українського письменника та сатирика.Навігація записів