Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Вокальний напрямок

         Колектив вокальної студії Культурно-мистецького центру почав свою діяльність у березні 2005 року як вокальний ансамбль СумДУ, який налічував у своєму складі 12 вихованців.

         У 2010 році Вокальній студії КМЦ СумДУ було присвоєно звання «Народний аматорський колектив профспілок України». У студії займається 20 солістів-вокалістів з усіх факультетів нашого університету. Із складу солістів було створено 2 колективи: вокальний ансамбль - «Імпровіз» у складі 5 вихованців, та вокальне тріо - «Art Stream».

         Кожний соліст має свій репертуар, творче обличчя і традиції. Вокал, органічно пов’язаний зі сценічним рухом та хореографією, допомагає кожному учаснику  розвиватися, втілювати своє прагнення до творчого вдосконалення особистості. Дружний та об’єднаний спільною ідеєю колектив вокальної студії постійно вдосконалюється у творчому плані, веде активну концертну діяльність, бере участь у міських, обласних, Всеукраїнських  та Міжнародних фестивалях та конкурсах.

         Керівник вокальної студії КМЦ - кандидат педагогічних наук Бондаренко Ольга Олександрівна.

          Кожна людина від народження має найкрасивіший і найдосконаліший  музичний інструмент-голос. Але, як і будь- яким іншим інструментом, ним треба оволодіти. Вміння красиво співати - це радість та задоволення! Не відмовляйте собі в цьому! Почніть займатися вокалом  у нашій вокальній студії та відкрийте нові грані  своїх можливостей! Приєднуйтесь до нашої родини!

 

Склад вокальної студії

Наші досягнення

Фотогалерея

Конкурси, фестивалі, заходи та наш відпочинок

Студентський хор сучасної пісні

Вокальний ансамбль ТеСЕТ

Детальна інформація:

Звертатися в аудиторію -  Г-411.

План роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00. Актова Зала СумДУ, Г-411.