Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Творчі колективи

Народний ансамбль бального танцю «Силует»

Ансамбль бального танцю на базі Сумського державного університету успішно діє  з 2002 року. Студенти, які з дитинства займалися бальними танцями, мають можливість на базі цього гуртка продовжувати професійно займатися улюбленою справою. Широкий репертуар ансамблю включає в себе танці як з латиноамериканської  програми,  так і з європейської. Найактивніші учасники мають можливість виступати на різних заходах університету та приймати участь у щорічному обласному конкурсі серед студентів вищих навчальних закладів "Студентська весна".

 

 

Керівник ансамблю – Гараніна Ольга Яківна.

Репетиції ансамблю проходять в ПК ім. Фрунзе:

 • понеділок  - 16.00
 • середа - 16.00
 • п’ятниця - 16.00

 

Театр танцю "Ліберті".

Керівник гуртка – Дарʼя Бобилкова.

Репетиції гуртка у спортивно-танцювальній залі Н-корпусу

 • понеділок - 15.00 - 16.00
 • вівторок - 15.00 - 18.00
 • четвер  -   15.00 - 18.00
 • субота - 11.00 - 13.00

 

 

 

Ансамбль естрадного танцю "Джем"

Запрошуємо студентів, для яких танці – це стиль життя. Всіх, хто бажає провести студентські роки не лише сидячи за партами, а й активно беручи участь у розвитку танцювального напрямку в нашому університеті, чекають у гуртку сучасного танцю.

Кожен бажаючий, з будь-якою базовою підготовкою, може реалізувати свої здібності, розвинути чуття ритму, проявити свою індивідуальність.

Керівник гуртка – Чудаєва Юлія

 

 

Репетиції гуртка  проходять в каб. Н – 104:

 • понеділок - 19.30 - 21.00
 • середа - 17.00 - 18.30
 • п’ятниця – 17.30 - 19.00

 

 

Театр танцю "Феєрія"

Цей гурток готує сюжетні танці, масові тематичні постановки. Він створений не так давно, але вже встиг завоювати прихильність серед студентів і викладачів нашого університету. Коли на сцені з'являються «феєричні» учасники в яскравому сценічному вбранні і беруть у полон глядачів своїми яскравими, запальними та натхненними танцями, глядачі в залі просто купають їх у захоплених оваціях.

Яскраві виступи учасників театру танцю "Феєрія" завжди надовго запам’ятовуються глядачам, що відвідують мистецькі заходи СумДУ.

Керівник театру танцю «Феєрія» – Бондаренко Світлана.

Репетиції гуртка відбуваються в каб. Н – 104:

 • Понеділок 17.30 - 19.30 (чоловічий клас)
 • Вівторок – 18.00 - 21.00
 • Четвер – 18.00 - 21.00

 

Вокальна студія

Великою популярністю серед студентів, що прагнуть до творчої самореалізації, користується вокальна студія. Завдяки своїй творчій майстерності, артистизму та вдало підібраному репертуару, учасники колективу стали справжніми улюбленцями університетської публіки.  Солісти вокальної студії  є неодноразовими учасниками як місцевих так і міжнародних мистецьких конкурсів. До репертуару колективу входять твори українських та зарубіжних композиторів, композиторів-класиків, твори української естрадної музики, хіти російської та зарубіжної естради.    Вокальні здібності учасників колективу неодноразово були гідно оцінені високопрофесійним журі та відмічені призовими місцями.  В 2012 році колективу присвоєно звання «Народний аматорський колектив профспілок України».

Керівник гуртка - Бондаренко Ольга Олександрівна.

Репетиції гуртка проходять в Г-105, Г-411 та Актовій залі СумДУ:

 

 

Студентський хор сучасної пісні

Наймолодший колектив університету, але отримав своє визнання як серед студентства так і середвикладачів. Професійно підібраний репертуар  не залишить нікого байдужим. Також колектив активно приймає участь у міських заходах. В 2013р. колективом була записана авторська пісня про Суми, яка і по сей день є актуальною в місті.

Репетиції проходять в Г – 105:

Керівник гуртка - Бондаренко Ольга Олександрівна.

 

 

Гурток сценічної майстерності та декламації

Життя – наш головний публічний виступ. Тому і у професійній сфері, і у повсякденному спілкуванні важливо вміти вдало виступати перед публікою, вести дискусію та відстоювати власну думку, просто бути переконливим. На щастя, майстерності публічного виступу можна навчитися. В нашому гуртку сценічної майстерності та декламації кожен  бажаючий має можливість не лише навчитися, але і на практиці проявити свої ораторські здібності як  на сцені нашого університету, так і за його межами, приймаючи участь у різних обласних та міжнародних конкурсах художнього читання та в якості ведучих, без участі яких не можна уявити жодного концерту.

Керівник гуртка - Лідія Кузьмівна Деркач.

Репетиції гуртка в каб. Г-412:

 • вівторок – 15.00
 • п’ятниця – 15.00

 

 

 

Загін охорони правопорядку

Велику роль у забезпечені порядку під час проведення різноманітних заходів відіграють члени оперативного загону студентів СумДУ. Неодноразово вони припиняли ненормативні дії як з боку студентів, так і з боку сторонніх осіб, що порушували громадський спокій. 

Також вони беруть на себе відповідальність за порядок у гуртожитках, регулярно підтримують порядок на всіх загальноуніверситетських та факультетських заходах.

Керівник оперативного загону – Соловйова Людмила Анатоліївна.

Збір відбувається в Актовій залі СумДУ.

 • вівторок – 17.00
 • четвер – 17.00