Опубліковано

Театр танцю «Феєрія» повернувся з Латвії зі «сріблом»

19-22 червня відбувся ХІ Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Rudaga 2019 NEW STAR», який останні 11 років проходить у Юрмалі, Латвія. Щорічно фестиваль збирає близько 300 учасників з Латвії, Естонії, Литви, Росії, Білорусії, Казахстану, Швеції, Німеччини та інших країн. Читати далі Театр танцю «Феєрія» повернувся з Латвії зі «сріблом»

Опубліковано

Дипломанти Всеукраїнського конкурсу.

27-28 березня у Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського відбувся  ХІІ Всеукраїнський конкурс читців імені Остапа Вишні. Цей захід вражав розмаїттям талантів з усієї України.  Читати далі Дипломанти Всеукраїнського конкурсу.

Опубліковано

Прем’єра від “Куражу”

29 березня 2019 року в актовій залі Сумського державного університету Відкритий молодіжний театр «Кураж» представив глядачу прем’єру ліричної комедії «Герцогиня з Ковент-Гарденського ринку» за мотивами п’єси «Пігмаліон» Бернарда Шоу. 
Читати далі Прем’єра від “Куражу”

Опубліковано

“Міс Шкільна красуня”

Підготовка до конкурсу “Міс Шкільна красуня” іде повним ходом.  Читати далі “Міс Шкільна красуня”

Опубліковано

“Міс СумДУ 2019”

Починаємо підготовку до наймаштабнішого конкурсу краси «Міс СумДУ 2019» який відбудеться 18 квітня на головній сцені СумДУ.
Учасницям дуже потрібна ваша підтримка, тому пропонуємо познайомитися поближче та віддати свій голос за ту дівчину, яка на вашу думку достойна перемоги в онлайн-голосуванні.

Читати далі “Міс СумДУ 2019”

Опубліковано

Вокалісти СумДу кращі серед професійних виконавців.

9-11 лютого у м. Дніпро відбувся ІІІ Всеукраїнський конкурс професійного музичного мистецтва «Чарівний камертон», в якому взяли участь більше 300 вихованців музичних шкіл та навчальних закладів мистецького спрямування із Дніпра, Херсона, Полтави, Харкова, Сум та ін.

Читати далі Вокалісти СумДу кращі серед професійних виконавців.