Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Команда КВН СумДУ їде до Одеси.

Тримаємо кулачки за «наших» на фестивалі гумору Ліга Сміху

П’ять гумористичних колективів представлятимуть місто Суми на фестивалі Ліга Сміху в Одесі. Це буде вже третій сезон проекту, який набирає неймовірної популярності. Кожного року стає тільки цікавіше – хто ж потрапить до сезону? А раптом це буде хтось з наших спільних друзів із рідного міста? «Ренесанс», «Гостиница 72», «Боярышник», «Под коньячок» та «Девчёночки-капчёночки» будуть боротися за телесезон. А можливо вони їдуть в столицю гумору просто розважитися? Ці та інші запитання ми поставимо учасникам команд і дізнаємось чи є у нас шанс побачити своїх улюбленців на каналі 1+1 на одній сцені з Володимиром Зеленським.

Ваша команда вперше їде на фестиваль в «Ліги Сміху» в Одесі? Якщо ні, то розкажи, будь-ласка, про минулий досвід.

Фелікс «Ренесанс»: «Так, наша команда вперше їде на фестиваль. Тому досвідом поділитися не можем».

Івана «Гостиница 72»: «Це другий фестиваль «Ліги Сміху» для нашої команди саме в такому складі. Минулого року ми поїхали ледь зібравшись і, нажаль, не потрапили у список повного формату другого туру. Проте, отримали величезний досвід роботи з редакторами та оцінку зі сторони, що ж це за «Ліга Сміху» така і що потрібно мати для того, щоб туди потрапити».

Кудімов Саша «Бояришник»: «Бояришник» їде вперше, але у мене був досвід у минулому році з іншою командою «С в кружочке».

Сахаров Олександр «Под коньячок»: «Їдемо втретє, виступали лише одного разу . Було незвичайно».

Маргарита «Девчёночки-капчёночки»: «Учасники команди вже бували на фестивалі в минулих роках, але в цьому складі виступатимуть на фестивалі вперше». 

Чого ви досягли цього року? Чи допоможе вам це на фестивалі?

Фелікс: «Абсолютно нічого і, навряд чи, це нам допоможе на фестивалі. Будемо готувати виступ, не озираючись на минулий рік».

Івана: «За рік ми стали доросліші як команда. Ми багато куди їздили перевіряючи матеріал, багато писали. Особисто я знаходжусь у іншому місті, і не завжди маю можливість бути присутньою на репетиціях, проте хлопці входять в моє положення і працюють майже щоденно, задля написання хорошого матеріалу».

Саша: «У цьому році ми зібрали команду, стали бронзовими призерами ліги КВН «Сумка» та срібними призерами Кубка мера Сум по КВН. Я впевнений, що досвід, який ми отримали, граючи у цьому році, нам допоможе».

Олександр: «Провели 2000 консультацій з нумерології. Думаю, це не допоможе».

Маргарита: «Цього року команда стала чемпіоном ліги КВН «Сумка». По-перше, за час підготовки до гри назбирали архів із жартів, який можемо використовувати в майбутніх виступах, а по-друге, вигравши лігу, ми отримали грошовий приз, який витратимо на поїздку та реквізит для подальших виступів та розвитку команди».

Яка головна мета у твоєї команди? Як ти вважаєш, чи є у вас шанси потрапити до гала-концерту?

Фелікс: «Вважаю, що шансів потрапити в гала-концерт немає. Ціль – сподобатися редакторам регіональних ліг, потрапити в сезон однієї з них». 

Івана: «Мета кожного гумористичного колективу - це потрапити у телевізійну лігу. Ми – не виключення. А от чи є у нас шанс на її досягнення - це вже вирішуватимуть редактори в Одесі. Звичайно ж, ми віримо у себе і викладемось на максимум, задля путівки в гала-концерт. Проте, це не надає 100% впевненості у досягненні результату. Кожного року відбирають команди з різним форматом, а це своєрідна лотерея, чи підійде наш гумор під цьогорічні стандарти».

Саша: «Поїхати на цей фестиваль – це і була наша мета. Шанси потрапити є у всіх, головне - впевненість та смішний матеріал».

Олександр: «Наша головна мета - не напитися на сцені. Шанси є у всіх».

Маргарита: «Головне – це смішити людей і отримувати від цього задоволення. На мою думку, шанси потрапити до гала-концерту мають абсолютно всі зареєстровані команди, тому ми також можемо».

Якщо все ж таки команду не візьмуть в гала-концерт чи продовжите ви грати далі? Чому?

Фелікс: «З попередньої відповіді стало зрозумілим, що ми і не розраховуємо на гала-концерт. Грати далі – плануємо». 

Івана: «Насамперед, «Ліга Сміху» – це гра. Тут «або пан, або пропав». Будь-яка поразка загартовує і стимулює працювати ще більше, вказуючи на помилки. А якщо ти бачиш, що саме робиш не так, то гріх це не виправити та не спробувати ще раз. Якщо у людини гумор – це стиль життя, то вона не опустить руки на півшляху до мрії. От і ми – не виключення».

Саша: «Звичайно продовжимо. Будемо готуватись до наступного сезону «Ліги сміху», адже головна задача – потрапити у телевізійний проект».

Олександр: «Так. Раз у рік і палка стріляє».

Маргарита: «Фестиваль – це чергова можливість вийти на сцену і пограти в улюблену гру. А в кожній грі все залежить від випадку, удачі та ще багатьох обставин. Я не знаю, що буде в майбутньому, але я вже двічі не пройшла до гала-концерту в минулих роках, і все ж, цього року знову вийду на цю сцену. Чекаю з нетерпінням фестивалю».

Що особисто тобі дає участь у фестивалі?

Фелікс: «Ліга сміху» – командна гра, тож я б не виділяв окрему користь саме для себе. Важливо, що вона дасть команді».

Івана: «Для мене фестиваль «Ліга Сміху» – це аналог літнього табору для дорослих. Цілий рік ти чекаєш його, щоб зустрітись з друзями, познайомитись з новими людьми, показати, як ти виріс за цей час, перейняти досвід від інших, більш досвідчених, людей... Це завжди цікаво і приносить невимовне щастя. Звідси і висновок: участь у фестивалі, особисто мене, робить щасливою!».

Саша: «Участь у фестивалі дає купу емоцій, нові знайомства і, гарно проведений час, у колі людей пов'язаних з гумором».

Олександр: «Нові знайомства».

Маргарита: «Я маю змогу поринути у все те неймовірне, що може відбуватись тільки на фестивалі «Ліги сміху» в Одесі, і ніде більше. Ми виступали в різних лігах та різних містах, але, виходячи на сцену в Одесі, коліна тремтять якось інакше. Це важко пояснити словами. Кожен виступ, немов смачний еклерчик –  ти завчасно плануєш, які саме інгредієнти туди покласти: підсолодити чи підкислити, чи здивувати , і зробити їх, взагалі, солоними. А потім ти представляєш їх публіці і насолоджуєшся, отримуючи зворотну реакцію».

Як ми бачимо, більшість команд налаштована серйозно. Тож нам залишається лише побажати успіхів нашим «лігосмішникам» та сказати: з яким би результатом не повернулися, вони – наші герої! Адже творити гумор, ой, як непросто.

Леся Калина