Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Малатіх Закарпаття»

З 3 по 5 липня у м. Ужгород пройшов Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Малатіх Закарпаття». Організатори зібрали більше 300 учасників з Запорізької, Дніпропетровської, Сумської, Закарпатської та інших областей з метою обміну творчим досвідом та розвитку дружніх стосунків між молоддю з західних та східних областей.

Сумський державний університет на фестивалі представили студенти всіх факультетів. Учасники  вокальної студії змагались у номінації естрадний, народний та джазовий вокал, а також виступили у складі вокального ансамблю «Імпровіз».

         Результатом участі наших студентів у конкурсі стали призові місця та звання лауреатів. Леонтенко Яна (юридичний факультет) та Скляр Ірина (факультет економіки та менеджменту) вибороли 3 місця; Кисленко Юлія (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій) виборола 2 місце, а Оприско Ольга, Оприско Тарас (факультет технічних систем та енергоефективних технологій), Гречишкіна Поліна (факультет електроніки та інформаційних технологій) та ансамбль «Імпровіз» стали переможцями у своїх номінаціях.

         Крім участі у конкурсі, студенти мали змогу дізнатись про історію і сучасність Закарпаття, відвідати Середньовічні замки та помилуватись красою української природи.