Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Наші досягнення

Колектив почав свою діяльність у березні 2005 року як вокальний ансамбль СумДУ, який налічував у своєму складі 12 чоловік. Керівником колективу стала кандидат педагогічних наук – Бондаренко Ольга Олександрівна.

З самого початку існування колективу, завдяки своїй творчій майстерності, артистизму та вдало підібраного репертуару, його учасники стали  справжніми улюбленцями університетської публіки, а також неодноразово брали участь у районних творчих конкурсах (Оприско О., Рахімзанов Ш., Древаль А.), міських та обласних заходах, таких як концертні програми до Дня студента, Дня міста, 8 Березня, 9 травня, «Вчитель року» тощо.

У 2007 році учасниця колективу Ольга Місько брала участь у Всеукраїнському фестивалі «Боромля».

У 2008 році до складу вокальної студії входили жіночий вокальний ансамбль, чоловічий вокальний ансамбль та солісти-вокалісти. Учасники колективу брали участь у міських фестивалях «Студентська весна», «Стрибок до зірок», міжнародному фестивалі «Мы вместе» у м. Брянськ, де учасники студії – Олександра Лазоренко та жіночий вокальний ансамбль вибороли призові місця.

У 2009 році на міському фестивалі «Студентська весна» Олександра Лазоренко зайняла ІІ місце, а чоловічий вокальний ансамбль ІІІ місце

У 2010 році Олена Павлюченко брала участь у всеукраїнському фестивалі «Пісня над Бугом»; стала лауреатом ІІ ступеню в категорії «Rising Stars» у Міжнародному фестивалі вокального мистецтва «Ялтинский берег», зайняла 2 місце у міському фестивалі «Золотий апельсин».

У 2011 році  Юлія Шпак зайняла ІІ місце у міському фестивалі «Студентська весна-2011» у номінації «естрадний вокал», Анна Древаль виборола ІІ місце у обласному турі фестивалю «Студентська весна», а Інна Бондаренко зайняла І місце у номінації «народний вокал» і стала учасницею обласного гала-концерту цього конкурсу.

У 2012 році у міському конкурсі-фестивалі молодіжної творчості та у зональному турі обласного фестивалю «Студентська весна-2012» Юлія Шпак зайняла ІІ місце у номінації «естрадний вокал»; Ольга Оприско – ІІ місце у номінації «народний вокал», а Вокальний ансамбль СумДУ зайняв І місце у номінації «естрадний вокал (ансамблі)» та брав участь у гала-концерті обласного фестивалю і отримав диплом Лауреата фестивалю. У цьому ж році Анна Древаль стала призеркою (лауреат ІІ премії) всеукраїнського фестивалю «Боромля-2012» та отримала «Золотий диплом» на Всеукраїнському юніорському конкурсі вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності у м. Ніжин.

Протягом всього періоду існування колективу його учасники постійно виступають перед глядачами у містах і селах Сумської та Чернігівської області у межах заходів «Презентація університету». Свій талант подарували студенти школярам та жителям Липової Долини, Новгород-Сіверського, Прилук, Кролевця, Краснопілля, Білопілля, Лебедину, Ічні, Ніжину, Бахмачу, Охтирки, Великої Писарівки та інших.

За участю вокального колективу проходять улюблені не тільки співробітниками університету, а і жителями міста Суми заходи «Міс і Містер СумДУ», «Містер іноземний студент», «Фестиваль іноземних культур», «Шкільна красуня», «Віденський бал», «Посвята першокурсників у студенти», «СумДУ має талант» тощо. Учасники колективу беруть участь у благодійних акціях, концертних програмах для дітей-сиріт (Школа-інтернат м.Суми; Правдинська школа-інтернат, Великописарівський район).

2013 рік: Відкритий міський фестиваль «Зоряна надія»: у номінації «естрадний вокал» призові місця вибороли Янкова Марина (3 місце); Скляр Ірина (3 місце); Леонтенко Яна (2 місце).

Дипломи Міського та обласного етапів Всеукраїнського фестивалю «Студентська весна» отримали: Ковтун Вікторія (1 місце в номінації «народний вокал – соло»); Скляр Ірина (1 місце в номінації «естрадний вокал – соло»); Карпенко Анна та Ізабель Чікотті (2 місце в номінації «естрадний вокал – малі форми»); жіночий вокальний ансамбль став переможцем у номінації «естрадний вокал – ансамблі», взяв участь у гала-концерті обласного етапу фестивалю і отримав диплом лауреата.

У цьому ж році творчий колектив взяв участь у міському фестивалі народної творчості «Сумські зорі» і став його лауреатом.

Міжнародний фестиваль «Таврические встречи» м. Сімферополь: учасниками фестивалю стали солістки Древаль Анна, Скляр Ірина, які отримали дипломи фестивалю та Сергій Пономаренко, який став володарем ГРАН-ПРІ у номінації «естрадний вокал».

Міжнародний студентський фестиваль «Барви осені», м. Київ: Ковтун Вікторія (1 місце в номінації «народний вокал»); Пономаренко Сергій (1 місце в номінації «естрадний вокал»); Леонтенко Яна (3 місце в номінації «народний вокал»).

2014 рік: Міський тур Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Студентська весна»: Ковтун Вікторія (1 місце в номінації «народна пісня»); Губаніщев Михайло, Чікоті Ізабель (1 місце в номінації «естрадний вокал-малі форми»); Пономаренко Сергій (1 місце в номінації «естрадний вокал-соло»); вокальне тріо «Зелені очі» (1 місце в номінації «естрадний вокал-колективи»).

Всеукраїнський фестиваль «Счастье рядом» м. Запоріжжя: тріо «Зелені очі» (1 місце – естрадний вокал-малі форми); Пономаренко Сергій (1 місце в номінації «естрадний вокал»); Леонтенко Яна (1 місце в номінації «народна пісня»).

Всеукраїнський фестиваль «Боромля-2014» м. Тростянець. Вокальний ансамбль «Імпровіз» виборов перемогу і став лауреатом І премії та учасником гала-концерту фестивалю.

Всеукраїнський благодійний студентський вокально-хореографічний фестиваль «З Україною в серці» м. Чернігів: дует Ольга і Тарас Оприско вибороли 1 місце в номінація «естрадна пісня».

Міжнародний фестиваль «Серебрянная волна» м. Бердянськ: Леонтенко Яна (3 місце в номінації «естрадний вокал»); Скляр Ірина (2 місце в номінації «естрадний вокал»); Ковтун Вікторія (1 місце в номінації «народний вокал»).

Міжнародний фестиваль фольклору та інструментальної музики «Золота скарбничка» м. Запоріжжя: вокальний ансамбль «Імпровіз» (2 місце в номінації «народна пісня – ансамблі»); Ковтун Вікторія (2 місце в номінації «народна пісня - соло»);      Микитенко Анна (1 місце в номінації «народна пісня - соло»).

Міжнародний фестиваль «Перлини мистецтва» м. Львів: Вокальне тріо «Зелені очі» (3 місце «естрадний вокал – колективи»); Романенко Анна (2 місце «естрадний вокал – соло»); Пономаренко Сергій (1 місце – «естрадний вокал – соло»); вокальний ансамбль «Імпровіз» (1 місце – «народна пісня – ансамблі»); Ковтун Вікторія (1 місце «народна пісня - соло»).

2015 рік: Міський тур Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Студентська весна»: Пономаренко Сергій (1 місце в номінації «естрадний вокал-соло»); вокальне тріо «Art Stream» (2 місце в номінації «естрадний вокал-колективи»).

Відкритий міжнародний форум «… о Весне»: вокальний ансамбль «Імпровіз» (3 місце в номінації «естрадний вокал»); вокальне тріо «Art Stream» (2 місце в номінації «естрадний вокал-колективи»).

Репертуар колективу складається з творів композиторів-класиків, українських та зарубіжних композиторів, української естрадної музики, хітів російської та зарубіжної естради. Постійна зміна складу колективу, зумовлена випуском студентів з університету, вимагає і швидкої зміни репертуару, над розширенням якого працюють всі учасники колективу разом з керівником. Студенти наполегливо працюють над підвищенням свого виконавського рівня, вдосконалюють творчу майстерність, прагнучи гідно представляти свій навчальний заклад і колектив зокрема, на фестивалях і конкурсах різних рівнів. В колективі панує атмосфера дружби, взаємо підтримки та допомоги. Учасники колективу завжди вболівають один за одного і намагаються колективно досягати нових перемог. Для підтримки такого психологічного клімату, крім виступів у концертних та шоу-програмах, для учасників колективу організовуються різноманітні розважальні заходи, вечори відпочинку, спільні прогулянки до лісу та парків, поїздки та екскурсії у різні міста України, а культ-походи до філармонії і театру допомагають учасникам колективу отримати виконавський досвід та спонукають до творчого зросту. Колектив вже давно став улюбленим і користується популярністю серед студентів, викладачів та співробітників університету, а також неодноразово запрошувався і до участі у міських і обласних заходах.