Команда КВН «Любимая»

Колектив був створений на базі чоловічої команди «Любимая», яка встигла за довгі роки свого існування повеселити публіку від Луганську до Львова та від Києва до Сімферополя.  У 2012 році  керівником команди «Любимая» ( Олексієм Прийменко) було створено жіночу збірну СумДУ «Женский вариант», яка з першого ж сезону гарно проявила себе у лізі «СумКа».

Поступово ці 2 команди обєдналися в одну. Наразі існує єдина жіноча збірна СумДУ , яка має назву «Любимая».У дівчат досить спецефічний гумор з присмаком «дуркуватості», що вже припало до душі багатьом шанувальникам їх творчості. Команда після об’єднання значно додала у рівні та впевнено дійшла до фіналу ліги «СумКа», де посіла 2-ге місце і такого ж результату досягла у лізі «Прилуки» (м.Прилуки).   Також дівчата успішно зіграли одразу у трьох лігах :  «Фан-зона»,  офіційна регіональна ліга АМіК «Vostok» (м.Луганськ, м.Одеса) та стали чемпіонами «СумКи» 2014 .

На початку 2015 року спробували себе на фестевалі Чемпіонату України з гумору «Ліга Сміху», що проходив у м.Одеса. Після повернення із столиці гумору вирішили, що потрібно дещо змінити формат команди, і не прогадали. Наразі «Любимая» - це 5 «міських дівчат» та 2 «провінціалки», які кожного разу доводять, що вони гідні стояти на сцені поряд із міськими красунями.

За досить короткий час, вже в новому форматі, дівчата встигли стати переможцями кубку
фестеваля Чернігівської відкритої ліги КВН 2015, взяли малий кубок Музичного Фестивалю регіональної ліги МС КВН «Vostok.ua» та стали віце-чемпіонами цієї ж ліги, вибороли бронзу Слобожанської Ліги Сміху у м. Харків та стали фіналістками ліги КВН «Сагасітас».

«Любимая» не зупиняється на досягнутому, попереду ще багато планів. Головне, що дівчата кожного разу зламують стереотипи та доводять, що жіночий гумор не лише має право на своє існування, а ще буває і досить якісним.

Склад команди:

1. Калина Леся