Команда КВН Машинобудівного коледжу СумДУ «Ренессанс»

Команда КВН «Ренесанс»  - інтелігентний колектив зі своєю родзинкою.  Молодих КВНівців з Машинобудівного коледжу вперше глядач побачив 7 грудня 2013 року в змаганні за Кубок Ректора СумДУ. Ініціатором створення команди був досвідчений гравець та студент Машколеджу – Фелікс Редька.

Отримавши свою першу нагороду - Кубок Ректора СумДУ, коледжанам надали право участі у фінальній грі шкільної ліги КВН.  Колектив не збавив переможної ходи і виборов звання чемпіона та можливість представляти місто Суми на Всеукраїнському фестивалі КВН «Жарт- птиця», де, до речі, знову ж таки переміг.  «Ренесанс» - бронзові призери кременчуцької ліги КВН “КаВліН», учасники регіональної Ліги Сміху Центр (м.Київ), півфіналіст ліги КВН «Сагасітас» (сезон продовжується).

Команда з Машколеджу стала новинкою для Сумського КВН. Учасники поєднали в собі актуальний гумор, акторські здібності, сильний вокал та головною особливістю колективу став склад сформований з мешканців різних населених пунктів, таких як селище Піщане, місто Охтирка, Кролевець, Ромни та Суми. «Ренесанс» стали взірцем дружньої  атмосфери, наполегливої праці та високої якості гумору, доступного для розуміння кожному. За 2 роки існування команда значно подорослішала, стала більш досвідченою та встигла відсвядкувати свій перший День Народження концертом під назвою «Нам рік!».

Молода та перспективна команда  неодноразово доводить своєю  грою: інтелігентна молодь Сумської області змусить сміятись кожного. «Ренесанс» не лише радує глядача веселими жартами та мініатюрами, а й може навчити новому, згадати історію, кинути в вирій літератури та гарної музики.

Колектив не збавив переможної ходи і виборов звання чемпіона та можливість представляти місто Суми на Всеукраїнському фестивалі КВН «Жарт- птиця», де, до речі, знову ж таки переміг. «Ренесанс» - бронзові призери кременчуцької ліги КВН “КаВліН», учасники регіональної Ліги Сміху Центр (м.Київ), півфіналіст ліги КВН «Сагасітас»(Суми), фіналісти Першої полтавської ліги.

Склад команди:

Фелікс Редька Олегович – капітан, студент 213-вс групи.

Краснянська Ольга Олександрівна – конферансьє, 213-вс група.
Олександра Коврижкіна - солістка
Денисюк Андрій - автор, ФЕМ 3 курс