Збірна команда КВН іноземних студентів СумДУ «С акцентом»

Протягом трьох років родзинкою сумського КВНу є  збірна іноземних студентів команда КВН «С акцентом». Вперше цей колектив заявив про себе на між факультетських іграх СумДУ у 2012-му році. Тоді була зібрана команда із найактивніших студентів-іноземців та було прийнете рішення проекспериментувати, чи можна людей із різним менталітетом, системою цінностей та мовою об’єднати в один колектив для гри зі слов`янською душею.

Дебютна гра закінчилася сріблом, та головним результатом було не зайняте місце, а підтримка глядачів, які дуже тепло сприйняли виступ студентів із різних куточків світу.

Особливість команди в тому, що її склад постійно змінюється, так за весь час існування на сцену за «акцентів» виходили студенти із Азербайджану, Туркменістану, Узбекистану, Росії, Грузії, Іраку, Китаю, Нігерії, Танзанії, Камеруну. Крім того, багато особливостей виникає і в ході репетицій та підготовки до ігор, так, наприклад, у команді є «внутряковий» жарт, що африканці можуть запізнитися на репетицію на два дні, а Абаз (учасник колективу) не запізнюється, а «абаздует».

В активі команди бронза в сезоні Сумської міської ліги КВН «СумКА» та призові місця в Кубках Мера та Губернатора, крім того команда брала участь в іграх за межами міста Суми – у містах Харкові, Рівному та Києві. А в сезоні 2014 року «С акцентом» брали участь у Регіональній лізі Міжнародного союзу КВН «ОтКЛиК» у місті Києві, де стали півфіналістами.

На початку 2015-го року колоритна команда спробувала себе на фестевалі   телевізійного проекту  «Ліга Сміху» у місті Одеса, де потрапила до другого туру та стала однією із сорока кращих команд України.

Команда КВН «С акцентом» сьогодні – це кавказький колорит, шарм Ближнього Сходу, завжди несподіваний гумор Африки та чарівність єдиної дівчини у колективі. Однак, акценти яких країн будуть звучати під час виступу команди наступного разу важко передбачити, так як команда завжди відкрита для нових талановитих та неординарних студентів-іноземців.

Склад команди:

1. Алекберзаде Гаджі – студент ФЕМ групи М-11;