Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Збірна команда КВН іноземних студентів СумДУ «С акцентом»

      Протягом трьох років родзинкою сумського КВНу є  збірна іноземних студентів команда КВН «С акцентом». Вперше цей колектив заявив про себе на між факультетських іграх СумДУ у 2012-му році. Тоді була зібрана команда із найактивніших студентів-іноземців та було прийнете рішення проекспериментувати, чи можна людей із різним менталітетом, системою цінностей та мовою об’єднати в один колектив для гри зі слов`янською душею.

      Дебютна гра закінчилася сріблом, та головним результатом було не зайняте місце, а підтримка глядачів, які дуже тепло сприйняли виступ студентів із різних куточків світу.

     Особливість команди в тому, що її склад постійно змінюється, так за весь час існування на сцену за «акцентів» виходили студенти із Азербайджану, Туркменістану, Узбекистану, Росії, Грузії, Іраку, Китаю, Нігерії, Танзанії, Камеруну. Крім того, багато особливостей виникає і в ході репетицій та підготовки до ігор, так, наприклад, у команді є «внутряковий» жарт, що африканці можуть запізнитися на репетицію на два дні, а Абаз (учасник колективу) не запізнюється, а «абаздует».

   В активі команди бронза в сезоні Сумської міської ліги КВН «СумКА» та призові місця в Кубках Мера та Губернатора, крім того команда брала участь в іграх за межами міста Суми – у містах Харкові, Рівному та Києві. А в сезоні 2014 року «С акцентом» брали участь у Регіональній лізі Міжнародного союзу КВН «ОтКЛиК» у місті Києві, де стали півфіналістами.

  На початку 2015-го року колоритна команда спробувала себе на фестевалі   телевізійного проекту  «Ліга Сміху» у місті Одеса, де потрапила до другого туру та стала однією із сорока кращих команд України.  

      Команда КВН «С акцентом» сьогодні – це кавказький колорит, шарм Ближнього Сходу, завжди несподіваний гумор Африки та чарівність єдиної дівчини у колективі. Однак, акценти яких країн будуть звучати під час виступу команди наступного разу важко передбачити, так як команда завжди відкрита для нових талановитих та неординарних студентів-іноземців.  

Склад команди:

1. Алекберзаде Гаджі – студент ФЕМ групи М-11;

2. Оноріукпе Аджірі Самуел - студент факультету ЕлІТ групи ЕЛ-12;

3. Царенко Дарія Анатоліївна - студентка факультету ІФСК, групи МДм-41;

4. Шамугія Лаша Давидович – студент ФЕМ групи Ф-41;

5. Егенмурадов Мейліс – студент ФЕМ групи М-12;

6. Оладеле Абайомі Темідайо - студент факультету ТеСЕТ групи І–15;

7. Сахаров Олександр Олександрович – студент ФЕМ групи УДм-41