Студенти СумДУ стали лауреатами Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Малахіт Закарпаття»

Фестиваль проходив у місті Ужгород з 3 по 5 липня. Він зібрав більше 300 учасників із усієї України для обміну творчим досвідом, розвитку дружніх стосунків між молоддю західних та східних областей.

Учасники вокальної студії СумДУ змагались у номінації естрадний, народний та джазовий вокал, а також виступили в складі вокального ансамблю «Імпровіз». Вони вибороли ряд призових місць та звання лауреатів.

Переможцями у своїх номінаціях стали Ольга Оприско, Тарас Оприско (факультет технічних систем та енергоефективних технологій), Поліна Гречишкіна (факультет електроніки та інформаційних технологій) та ансамбль «Імпровіз». Кисленко Юлія (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій) виборола 2 місце, а Леонтенко Яна (юридичний факультет) та Скляр Ірина (факультет економіки та менеджменту) - 3 місця.

Вітаємо наших талановитих студентів з перемогою та бажаємо нових творчих злетів!