Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Володимир Борисов: «Для меня вы – в призовых местах! И точка!»

Володимир Борисов: «Для меня вы – в призовых местах! И точка!»

Для жіночої збірної СумДУ «Любимая» закінчився не лише осінній сезон – час для романтичних фото з листям та підготовки до зимової сесії. Добіг свого кінця й сезон ліги КВК «Vostok.UA» міста Одеса, в якому наша збірна гідно представила рідні Суми.

Дівчата разом зі своїм капітаном Льошою тиждень «плавали»  столицею гумору. Таке довге відрядження обумовлене невеликим проміжком часу між півфіналом та фіналом Офіційної ліги, яка є членом спілки АмиК (Александр Масляков и компания).

Величний вокзал міста-героя зустрів «любимых» нічною прохолодою, проте це не завадило команді морально налаштуватись на тиждень теплих емоцій та вражень. Так і сталось. Велич архітектури? Краса нічних вулиць? Зваблюючий аромат зимового моря? Ні, все це команді вдалося краєм ока побачити ще на ¼ з вікна міського транспорту. Цього разу наших гумористів вразило дещо інше – робота з редакторами.

Це дійсно чи не єдине, чим встигли насолодитись Льоша і дівчата, перебуваючи в прекрасній Одесі. Щодня симбіоз професіоналів у складі Володимира Борисова (команда «Днепр») та Евгенія Ушакова (команда «ЧС») проводив для «любимых» редактуру вищого пілотажу. «Це були не просто перегляди номерів, а повноцінна редакторська робота. Щось подобалося хлопцям, але не вистачало тієї самої «вишеньки», щось взагалі доводилось прибирати, щось писати заново.  Ми щодня оновлювали свою програму, інколи навіть до невпізнаваності. Все-таки Вова та Женя грали у Вищій лізі, тому як нам не було шкода «різати» власні номери, ми абсолютно довіряли редакторам та слідували усім їхнім порадам», - діляться учасники команди «Любимая». 

І ось півфінал! 11-го грудня на сцені Одеського «Політеху» вишикувалось 8 команд. «Любимая» змагалася з конкурентами в конкурсах: «Привітання», «Розминка» та «Відеоконкурс». Врешті, наші гумористи разом з «Женской Сборной Черновцов» розділили другу сходинку, команди отримали по 15 балів. Третє місце посідає команда «Голый Завтрак» (Київ-Єреван), уступивши дівчатам 0,2 бала. Ну а першість і 16,2 бала виборює «Луганская Сборная». Позиції нижче зайняли команди: «Пацаны ваще ребята», «Николь Кидман», «Пацаны ваще и Юля» та «Соединенные Штаты Истерики». Дві останні команди не потрапляють у фінал. Таким чином на фінішну пряму виходить 6 команд.

Але про фінал, який відбувся через день – 13-го грудня, говорити було ще зарано. Команда два дні в поті чола, ізолювавшись від світу в своїй зйомній квартирі на Садовій (по-сусідству з Дерибасівською!), готувалась до вирішальної битви. Перерву наші гумористи робили хіба що в автобусах, по дорозі на репетиції (хоча й там повторювали слова), або на обід.

Ці кілька днів та ночей підготовки пролетіли миттєво. 13 грудня – фінал! І ось команда вкотре стоїть на одеській сцені. Цього разу змагаючись вже в конкурсах: «Привітання», «Біатлон» та «Домашка». Номер останнього, до речі, сумському глядачеві частково вже є відомим, наші гумористи з’явилась перед одеситами в образах жителів села «Попаздра» (в Сумах «Любимая» використовувала назву селища Півки). Демонструючи це дійство, збірна Сум не аби як ризикувала, адже гумор цього номеру є специфічним. Це був саме той випадок, про який говорять: «Або пан, або пропав». Учасники команди «Любимая» дійсно завершили конкурс «Домашка» панами! Усі судді – 6 балів! Оце так Попаздра.

По завершенню трьох конкурсів команді не вистачило всього нічого – 0,4 бала до призового місця. Третіми стали дівчата з «Женской Сборной Черновцов», другими – «Николь Кидман», а перемогу здобула «Луганская Сборная». Учасники команди «Любимая» не засмучуються таким результатом. «Ми неабияк виросли за цей сезон, набрались величезного досвіду. А ще в дорозі додому порадувало повідомлення від Вови Борисова, нашого улюбленого редактора й ведучого: «Для меня вы – в призовых местах! И точка!». То як тут засмучуватись!?», - зізнались наші КВКнівці.