Звернемо гори заради посмішки

У неділю, 30 листопада, у актовому залі СумДУ відбувся півфінал ігор Відкритої шкільної ліги КВН.

Вже зранку, у холі стояло багато дітей, які поприїжджали із Сумської області, аби порадувати себе та глядачів, своїми чарівними здібностями продовжити життя посмішкою. Нервування, істерика, гамір, сміх – все це наповнювало тиху, недільну атмосферу університету. То тут, то там хтось та й винирав по недоробленим справам у сценарії, та костюму, щоб доказати, що їхня команда все ж таки буде найкращою. Підправити макіяж, зробити зачіску дівчатам, а хлопців все ж таки заставити надіти дівчачу сукню та парик – і все це заради сміху глядачів. Талановитість та артистичність дітей, різноманітність номерів, в яких команди ламали стереотипи буття,  вразила навіть строгих суддей. Адже різниця між балами вийшла досить невелика. Не важко здогадатися, як же нелегко прийшлося вирішувати хто ж все-таки найкращий. Півфінал складався з двох ігор. У першій грі переможцями вийшла «П’ята школа» міста Конотопа, у другій грі «Бальний проспект» школа №22 міста Суми. Незважаючи на результати, ніхто з команд не вийшов посмученими, адже кожен з них отримав неабиякий заряд позитиву та гарні спогади на майбутнє.

А ось у фіналі ми побачимо такі команди: «П’ята школа» (Конотоп), «Бальний проспект» школа №22 (Суми), «Найджел» школа №29 (Суми), «Антресоль» школа №20 (Суми). Побажаємо успіхів та наснаги дітям, щоб звернути гори на шляху до посмішки!

Черенкова Анна