Свято танцю

30 листопада у легкоатлетичному манежі УАБС відбувся відкритий чемпіонат Сумської області зі спортивних танців під теплою та невимушеною назвою «Зустріч друзів». Організатором виступив народний ансамбль бального танцю Сумського державного університету «Силует» під керівництвом заслуженого працівника культури України Ольги Гараніної. Участь брали як і новачки, так і завзяті любителі танців. Глядачів та навіть самих учасників вразила латино-американська феєричність: мерехтливе кружляння пар, різнобарвні костюми та невловима зміна ритмів на будь-кого справить яскраве враження. Ніжна румба, запальна сальса, пристрасна самба...

Особливо теплою була церемонія нагородження. Фіналісти та призери отримали дипломи та медалі, переможці класів D та E – кубки. В категорії Дорослі перемогу отримали фахівці Культурно-мистецького центру СумДУ – Рудь Дар’я та Коров’яковський Сергій, вихованці ансамблю «Силует». В категорії Молодь-2 золотими призерами стала пара, у складі якої виступає студент СумДУ Шепотько Дмитро.
     Усі отримали заряд натхнення та бадьорості.