СумДУ був представлений на фестивалі національних культур

Іноземні студенти СумДУ та учасники студентського хору засяяли талантами на обласному фестивалі національних культур «Барви рідного краю». Концерт   відбувся 19 листопада в Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва.

Студентка із Замбії Ізабель Чікотті, а також вокальний дует у складі Джона Кусіги і Джастіна Луїса (Танзанія) заспівали англомовні хіти. Студент із Іраку Діа Шамран виконав східну інструментальну композицію. Студентський хор СумДУ виступив разом із репером Віталієм Педенком.

Загалом свято зібрало творчі колективи національних осередків польської, єврейської, азербайджанської, грузинської, ромської, вірменської, грецької культур. Фестиваль має на меті консолідувати суспільство навколо ідеї миру та взаємоповаги шляхом підтримки талановитих представників різних культур.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності