Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Студенти СумДУ найкращі вокалісти

 З 12 по 15 листопада у м.Львів пройшов ІІ Міжнародний конкурс-фестиваль «Перлини мистецтва», в якому за звання найкращих змагались близько тисячі учасників у номінаціях: академічний, народний, естрадний вокал, народна, класична та сучасна хореографія. Творчі змагання, організовані «Арт Фест Центром» (м. Київ) проходили у Львівському міському будинку культури ім. Гната Хоткевича та концертному залі університету «Львівська політехніка». Свою майстерність демонстрували учасники з Києва, Бучі, Чернігова, Кривого Рогу, Черкас, Чернівців, Кіровограду, Львову, Тернополя, Вінниці, Ковелю, Сміли, Охтирки, тощо.
 

         Студенти нашого університету представили програму у номінаціях народний та естрадний вокал, де виступили як сольно так і у колективах. Учасники вокальної студії підкорили поважне і досвідчене журі своє майстерністю володіння голосом, красою тембрів і силою голосів, ансамблевим строєм, цікавими аранжуваннями, артистизмом і щирістю. У номінаціях, де змагались наші студенти виступали також студенти музичних училищ, Київської музичної академії, музично-педагогічних факультетів Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка та Національного педагогічного університету ім. Драгоманова.

         Результатами кропіткої роботи наших талановитих студентів стали їх призові місця на конкурсі-фестивалі і звання лауреатів, а саме:

Вокальне тріо «Зелені очі» (ІФСК) у складі Ірини Степаненко, Анни Микитенко та Маргарити Синякової – ІІІ місце у номінації «естрадний вокал - колективи»; Анна Романенко (ІФСК) – ІІ місце у номінації «естрадний вокал - соло»; Сергій Пономаренко (ТеСЕТ) – І місце у номінації «естрадний вокал - соло»; Вікторія Ковтун (ІФСК) – І місце у номінації «народний вокал - соло»; Вокальний ансамбль «Імпровіз» у складі: Поліни Гречишкіної (ЕлІТ), Анни Микитенко (ІФСК), Ольги Оприско, Михайла Проценка та Сергія Шарапова (ТеСЕТ) – І місце у номінації «народний вокал - колективи».

         Бажаємо учасникам творчих колективів КМЦ подальшого розвитку, натхнення і нових перемог!