Танці на чистих росах

5 листопада у актовій залі Сумського Державного Університету був проведений міський етап всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси" з хореографії.

Зранку у холі СумДу серед буденно одягнених похмурих студентів можна було побачити виринаючих то тут, то там чарівних створінь у сценічних костюмах. Ось зграйка дівчаток у яскравих сукнях привертає зацікавлені погляди, і ось вже зникає, слідуючи по якимось своїм таємничим справам. Зосереджені, проте завзяті майбутні великі танцори не залишили байдужими навіть тих, хто бачив їх лише мимохідь. А публіку, що спостерігала за їхніми постановками на сцені – тим паче. Талановиті діти вразили артистизмом та різноманітністю номерів. Можна тільки здогадуватись, як важко було журі визначати переможців. Проте, результати все ж таки довелося оголосити: перші місця були здобуті представниками середньої вікової категорії –  хореографічними колективами «Радість» та «Лілея». А ось особливою відзнакою журі за актуальність номеру нагородили колектив старшої вікової категорії "Амелія" (Сумська Олександрівська гімназія). Їх керівник, Бондаренко Світлана Миколаївна, мало не плакала від від радості та гордості за своїх тендітних вихованців. На питання, чи задоволена результатом, відповіла: «Я щаслива, бо щасливі мої діти».