"З Україною в серці"

9 - 10 жовтня за ініціативи Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка відбувся Всеукраїнський благодійний студентський вокально-хореографічний фестиваль «З Україною в серці». Захід пройшов у міському Будинку культури, в якому гостинно прийняли учасників фестивалю із Сум, Харкова, Ніжина і творчу молодь чернігівських внз і позанавчальних закладів. Всі кошти, які були зібрані від продажу квитків на захід, були передані бійцям в зоні АТО. На фестивалі були представлені творчі номери у вокальних та хореографічних номінаціях. Студенти нашого університету гідно представили СумДУ і змагались зі студентами кафедри вокалу Чернігівського музичного училища та студентами факультетів мистецтв Чернігівського, Ніжинського та Харківського університетів. Таланти наших учасників вразили членів журі, які не жаліли схвальних слів під час оголошення результатів. За результатами конкурсних виступів Народний ансамбль бального танцю «Силует» (кер.О.Гараніна) став першими серед всіх хореографічних колективів, а творчий дует Ольги і Тараса Оприско виборов перемогу у номінації «Естрадна пісня».

Для учасників творчих колективів КМЦ ця поїздка виявилась не тільки багатою на гарні результати, але ще й дуже пізнавальною і багатою на позитивні емоції. Після плідної роботи на сцені студенти відправились на екскурсію древнім містом. В Чернігові відвідали найдавнішу частину міста –Детинець або Вал, який виник ще у 7 ст. на березі мальовничої Десни. Студентів вразила велич стародавніх будівель, краса природи та особлива аура християнських святинь. Також студенти відвідали так звані Антонієви печери – архітектурний комплекс ХІ – ХІХ ст. у Болдіних горах. Тож поїздка виявилась дуже плідною, цікавою, веселою і корисною. Приєднуйтесь до наших творчих колективів і ви зможете не тільки проявити свої таланти, а ще й разом з добрими друзями відвідати різні цікаві міста.

Ми вітаємо наших талановитих студентів з перемогою і бажаємо їм нових досягнень і творчих злетів.