Музика має залишатися в серці

Дружня атмосфера, жива музика і спілкування з творчими особистостями. Саме так пройшов черговий захід проекту «Квартирник».

25 вересня 2014 року в банкетному залі їдальні СумДУ о 19:00 відбулося відкриття нового сезону квартирників. Захід складався з двох частин. На розігріві у запрошених гостей виступав молодий гурт «Бубенчики», якому лише два тижні. Чотири активних хлопці із нашого університету поки що не мають власного репертуару, але порадували натовп чудовими каверами на такі відомі гурти, як Ляпіс Трубецкой, Нойз, Руки Вверх, Без Білета. Хлопці підірвали присутніх оригінальними аранжуваннями і вкотре довели, що в СумДУ навчаються талановиті та здібні студенти.

Приємною несподіванкою став гурт «Urbanistan» із Харкова. Музична буфонада, як самі хлопці називають свою творчість підкорила всіх присутніх. Пісні харківського гурту сучасні і драйвові, хоча їх стиль визначити неможливо. В душу глибоко засідають всім відомі слова, вдало складені в куплети. Так звані фрістайли гурту «Urbanistan» стали найбільшим вибухом позитиву для публіки. Пісня «Політех» згуртувала студентів, нагадавши їм, що вони навчаються в одному з найпрестижніших вузів України, який надає не тільки якісну освіту, а й можливості творчого розвитку.

Таня Іваницька.

Фотозвіт за посиланням http://kmc.sumdu.edu.ua/fotogalereya