Проект "Студентський сквер СумДУ"

Шановні студенти, викладачі та співробітники СумДУ, мене звати Бондар Анатолій і я співробітник культурно-мистецького центру нашого університету, декілька місяців тому ми, з командою однодумців, вирішили створити проект студентського скверу та літньої сцени, які будуть розташовані у внутрішньому дворі Н корпусу (зі сторони футбольного майданчика). Цей сквер повинен стати місцем повсякденних справ студентів та важливою культурною платформою (проведення концертів, літніх кінопоказів та ін.) на фото ви можете побачити перші варіанти, але вони дуже сирі, в найближчий час з'явиться більш цікава версія.

На данний час проект в розробці, але найголовніше питання - це його фінансування, і відповідь на нього ми знайшли в ідеї крудфандингу (це співпраця людей, які добровільно об'єднують свої гроші або інші ресурси разом, як правило через Інтернет, щоб підтримати зусилля інших людей або організацій), і зараз ми б хотіли поцікавитися чи готові ви допомогти профінасувати цей проект, якщо ви маєте бажання допомогти в створенні, а головне маєте досвід, пишіть Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тому, якщо вам нескладно, перейдіть за посиланням та дайте відповіді.