Фінал при абсолютному аншлазі.

​           2-гого лютого завершився черговий сезон Сумської шкільної лігі КВН. Проводжати новоспечених «випускників» у доросле КВН-ське життя зібрався повний зал, включаючи стоячі і висячі місця. За золото боролися всі фіналісти попередніх ігор: «Ренессанс» (Машколледж), «Яблони» (Ромны), «Семеро одного не ждут» (школа № 7), «Район» (сборная Химика) и «Фарш» (коледж СНАУ).

Аби фінал вийшов яскравим, традиційний сценарій гри вирішили урізноманітнити незвичними для шкільної ліги конкурсами - СТЕМ із зіркою та конкурсом фінальної пісні . На СТЕМі «Фарш » порадував Євгеном Купрієнком в блондинистий перуці , «Семеро одного не ждут» - суворим тренером Олександром Сахаровим , «Ренесанс» здійснив подорож в майбутнє з допомогою Євгена Сосовського та Юлії Чудаєвої , але особливо відзначилися «Яблони», чиї несамовиті крики « Сіріус! Сіріус! » досі стоять у вухах. Конкурс фінальної пісні обійшовся без несподіванок , це були справді пісні і справді фінальні - присутніх пробило на сльозу.

За підсумками фінальної гри, 5-е місце дісталося «Району» (17,0), на четвертому розмістилися "Семеро одного не ждут" (17,8), 3-те місце зайняли «Яблуні» (18,2), срібний кубок відійшов «Фаршу» (18,6), ну і безумовними чемпіонами п'ятого сезону Сумської шкільної ліги КВН стала команда «Ренесанс» (19,0).

Крім того, традиційно нагородили кращого актора і актрису сезону: ними виявилися Максим Герасименко («Фарш») та Анна Сенченко («ЛБП», 29 школа)

Ми вітаємо всі команди з успішним завершенням останньої для них шкільної гри і з нетерпінням чекаємо початку нового сезону Сумської шкільної ліги КВН - буде ще крутіше!