Фінал КВН "Кубок ректора"

7 грудня в актовому залі Політеху все було як треба - діти на сцені, дорослі в залі, ветерани в журі, а мер Маршалів - у ролі ведучого. Гарний цього року видався Кубок Ректора 2013 - затишний і домашній, але в той же час контрастний і різноманітний як ніколи, оскільки на цей раз нашу досвідчену публіку розважало аж 10 місцевих і немісцевих команд:"Молодые" (м. Прилуки); "Ренессанс" (машколледж); "На ушах" (Краснопілля); "На шпильках и Паша"; (18 школа); "Район" (сборная Химика); "Семеро одного не ждут" (7 школа);"Левый берег Псла" (29 школа); "Наряд" (Кадетский ліцей);"По барабану" (15 школа); "Фарш" (колледж СНАУ).

Повну і незаперечну революцію цієї гри справили «червоні», чи то пак команда «На ушах» - у цих молодих людей виразно формується свій стиль. Непогано дебютував і колоритний «Наряд», який підніс виключно своє, «кадетська» бачення гумору. Загальна улюблениця "Район" як і зазвичай отримала особливу підтримку залу - завжди приємно пізнавати на сцені себе.

Вистачило на сцені і юних прекрасних дам - жіноча команда «Левый берег Псла» продемонструвала, що росте з кожною грою і не збирається зупинятися. Ну і звичайно, головні лаври дісталися імпозантному «Ренессансу» які задіяли важку артилерію - Фелікса, володаря всіх мислимих і немислимих КВНськіх нагород і просто чудового КВНщика.

За підсумковими балам команди-учасниці розподілилися в такому порядку:

1 "Ренессанс" (машколледж) - 7,4
2 "Фарш" (колледж СНАУ) - 5,8
3 "На ушах" (Краснополье) - 5,7
4 "Район" (сборная Химика) - 5,6
5 "Семеро одного не ждут" (7 школа) - 5,4
6 "Левый берег Псла" (29 школа) - 4,8
7 "Молодые" (г. Прилуки) - 4,5
8 "Наряд" (Кадетский лицей) - 4,2
9 "По барабану" (15 школа) - 4,0
10 "На шпильках и Паша" (18 школа) - 3,4

Ми вітаємо всі юні командочки з успішним завершенням цього року, і нагадуємо, що фінал Сумської відкритої шкільної ліги КВН відбудеться вже в 2014 році - ще більше гумору, сміху і феєричних емоцій. Побачимося у фіналі!