Офіційна сторінка у Facebook


Зворотній зв'язок

 

Контактні дані:

вул. Римського-Корсакова, 2 40007 Суми, Україна СумДУ, корпус Г-411

+38 0542 687-757
+38 0542 687-815

 

+38 066 178 96 06

info@kmc.sumdu.edu.ua

  

Фінал ліги КВН «Сумка»

Якщо любиш, відпусти!

Під таким гаслом 30-ого листопада в актовому залі « СумДУ » пройшов яскравий фінал ліги КВН «Сумка», в якому взяли участь монстри місцевого КВНу - «Любимая. Жіночий варіант» , «Это не мы», «С акцентом »« Незабудки» і «Целеустремлённый топинамбур» - останні два з яких слізно прощалися з глядачем , оскільки ця гра в «Сумці» була для них заключною.

Якщо не брати до уваги загальні, «прощальні» настрої – гра вийшла просто неймовірною.

На привітанні Незабудки перевершили самі себе , «Жіночий варіант» на домашньому завданні вельми правдоподібно спародіював конкурс «Міс СумДУ" , що вже говорити про БРИЗ «Целеустремлённого топинамбура», де славнозвісний Юрій Токмань змусив усіх реготати до сліз.
Свіжим , але не дуже вражаючим відкриттям для сумської публіки стала команда «Це не ми» з міста Глухова. Дуже сподіваємося , що з часом ці талановиті хлопці розкриються у всій своїй красі.

За підсумками фіналу перемогу святкували команди КВН «Незабудки» та «Целеустремлённый топинамбур», які  поділили почесне перше місце и кубок.

Другими фінішувала команда «Любимая. Жіночий варіант».

Третє місце посіла збірна іноземних студентов СумДУ «З акцентом», далі за загальною сумою балів розмістилися «Це не ми».

«Сумка» буде сумувати за «Незабудками» і «Цілеспрямованим топінамбуром» , спасибі вам за феєричні емоції!