Кастинг до молодіжної збірної команди КВН

За результатами «Золотого інтегралу» школою-студією КВН було відібрано 48 талановитих першокурсників-кандидатів до збірної команди КВН СумДУ.

Усі відібрані отримали запрошення на кастинг, що відбувся 8 листопада. На кастинг з’явилися 26 осіб. З них 16 погодилося почати працювати одразу – взяти участь у виїздному семінарі на базі «Універ СумДУ».

9 листопада з 9.00 в «Універі» почалася програма відбору у молодіжну збірну команду КВН.

Першокурсники розбилися на 4 команди, по черзі прослухали майстер-класи від досвідчених КВНівців, а потім разом із призначеними керівниками з числа КВНівців СумДУ працювали над 4 конкурсами – візитка, розминка, біатлон та музичний номер.

Підготовлені номери були показані у міні-грі КВН, яку оцінювало журі у складі директора КМЦ Левченка Р.М. та керівників команд КВН СумДУ.

Окрім підготованих конкурсів команди зіграли також імпровізаційний конкурс, де за 3 хвилини кожен мав придумати жарт.

У перервах між роботою учасники семінару грали у командні ігри та мали можливість спілкуватися між собою та з досвідченими товаришами.

У семінарі взяли участь першокурсники  з факультетів ІФСК, ФЕМ, ТеСЕТ, ЕлІТ.

Команду тренерів склали 11 чоловік, в т.ч. керівники та учасники команд «Целеустремленный топинамбур», «Любимая. Женский вариант», «Незабудки» та, навіть, «С акцентом».