29-31 жовтня в Палаці Культури «Хімік» пройшов ХХ Відкритий міський фестиваль дитячої творчості «Зоряна надія». Конкурс проходив у три тури. В номінаціях «Вокал», «Хореографія» та «Розмовний жанр» взяли участь талановиті діти та студентська молодь від 5 до 20 років.

Сумський державний університет в номінації «Естрадний вокал» представили 3 студентки: Янкова Марина, студентка І курсу юридичного факультету, яка підкорила  журі силою голосу та вмінням володіти вокальними прийомами при виконанні пісень «Слова» та «Hit the road, Jack». Ще одна першокурсниця юридичного факультету – Леонтенко Яна представила на розсуд журі пісні «Я у тебе одна» та «Сердце в тысячу свечей», якими розчулила всю глядацьку аудиторію завдяки своїй чуттєвості та вмінню емоційно подати матеріал; а студентка ІІ курсу факультету економіки та менеджменту Скляр Ірина здивувала журі висотою та силою свого голосу а також своїм завзяттям, з яким вона виконала нестаріючий хіт «Желтые ботинки», а також мелодійністю виконання пісні «На порозі самоти». До речі, український текст цієї знаменитої пісні Ніно Катамадзе написала студентка факультету економіки та менеджменту Анна Карпенко. У розмовному жанрі виступала студентка факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Дарʼя Тєлєгіна, яка виконала пʼєсу Антона Чехова «Хирургия». Виступ Дарʼї вирізнявся високою майстерністю подачі прозованого твору та прекрасним артистизмом виконавиці.

Виступи наших талановитих студенток журі оцінило, нагородивши всіх дипломами лауреатів за участь у фестивалі, а Янкову Марину та Скляр Ірину за зайняті ІІІ-ті місця, а Леонтенко Яну – за зайняте ІІ місце. Також до привітань журі приєднались і організатори щорічного телевізійного проекту «Зоряний простір», які запросили Яну та Марину до участі у цьому проекті. Тож бажаємо дівчатам наснаги та нових перемог, а університету побільше талановитої молоді.