Учасники вокальної студії КМЦ довели свою майстерність

З 31 березня по 2 квітня 2017 р. у концертному залі Школи джазового та естрадного мистецтва у м. Київ пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс «Київський колорит», організований Всеукраїнською національною музичною спілкою України. Серед учасників конкурсу були учні музичних шкіл та училищ, студенти факультетів мистецтв, інститутів культури, музичних академій з Харкова, Черкас, Запоріжжя, Мінська, Києва та Київської області тощо. Конкурсантів оцінювало міжнародне журі, до складу якого входили народні та заслужені артисти України, викладачі та професори мистецьких навчальних закладів України, Білорусії, Німеччини, Еквадору.

Учасники народної вокальної студії (кер. Бондаренко О.О.) Сумського державного університету витримали серйозну конкуренцію і гідно представили свій навчальний заклад на цьому престижному конкурсі. Студенти факультету електроніки та інформаційних технологій вибороли І місця одразу у трьох номінаціях: Бублій Олександра («народний вокал»), Щепотін Ярослав («естрадний вокал»), Гречишкіна Поліна («джаз-вокал»). Вокальний дует студенток медичного інституту Загуліної Марії та Товстиженко Аліни здобули ІІ місце у номінації «народний вокал-дует», а Студентський хор сучасної пісні отримав ІІІ місце у номінації «хоровий спів». У складі хору виступали студенти факультету ІФСК: Вернидуб Ганна, Савченко Яна, Немеш Валентина, Вакуленко Аліна, Легкобит Євгеній; студенти факультету ЕлІТ – Вітер Альбіна, Бублій Олександра, Щепотін Ярослав; студенти ННІ ФЕМ імені О. Балацького: Яковлєва Анна, Горбань Анна, Антоненко Валерія; студенти ННІ права: Чемодурова Катерина, Прилипа Валентин; студентка медичного інституту Загуліна Марія.

Вітаємо наших талановитих студентів і бажаємо їм нових творчих успіхів.