Відгриміла прем’єрна вистава студентського театру КМЦ СумДУ «Кураж»!

28 березня 2017 року в актовій залі СумДУ відкритий молодіжний театр КМЦ «Кураж» представив глядачу прем’єрну виставу «Усі жінки божевільні!» за мотивами комедії французького письменника Клода Маньє «Блез», присвячену Міжнародному дню театра. Комедія положень, що побудована на різного роду непорозуміннях і помилкових діях головних героїв. Глядачі здіймалися сміхом майже кожну хвилину від несподіваного повороту подій, що розгорталися в шаленому темпі.

Актова зала СумДУ на вечір перетворилась на справжній театр, де було все: три дзвінки, буфет, антракт між актами і неймовірна гра акторів. Протягом 5 місяців кипіла напружена робота над виставою, пошуком декорацій, реквізиту, гриму, костюмів. Студенти Артем Гапонець, Марія Мартишко, Ліза Кобилецька, Юлія Білик, Валерій Бородавка, Євгенія Фесенко та Альона Тонконіг майже кожного дня репетирували свої ролі, мізансцени, шукали образи, щоб здивувати глядача. Дуже радісно, що їм це вдалося! Зала аплодувала стоячи, а це – найкраща нагорода для актора!

Благодійна вистава відбулася за підтримки Центру соціального партнерства, Британської ради та Active Citizens в рамках Пітчингу проектів СумДУ 2017.

Усі виручені кошти від продажу квитків, а саме – 5340 грн найближчим часом будуть надіслані до Сумської міської громадської організації «Світоч» на допомогу онкохворим дітям.

Дякуємо кожному за підтримку та допомогу в підготовці вистави, а також усім глядачам, хто завітав того вечора на прем’єру і долучилися до благодійної справи!

Інформацію підготувала Альона Тонконіг