У СумДУ відбулося новорічне свято для дітей

Cтало доброю традицією напередодні головних зимових свят вітати дітей співробітників університету новорічною казкою-прем’єрою. Цього року, 25 грудня, у день, коли у більшості країн світу відзначають Різдво, наші діти разом з батьками зібралися довкола новорічної ялинки в навчальному корпусі №3А, щоб разом поринути у зимову містерію.

Cтуденти з театральної студії «Кураж», яку очолює Ірина Небилова, підготували виставу «Новорічна плутанина».  До дітлахів завітали в гості казкові персонажі: Барон Мюнхаузен , Кіт Базиліо і Лиска Аліска, а також Чортеня, Кікімора, Болотниця.

Представники лісової нечистої сили намагалися дізнатися, як же насправді виглядає Дід Мороз та Снігуронька, і зрештою знайти їх. Діти з радістю відгадували загадки, допомагали улюбленим персонажам, водили хороводи навколо новорічної ялинки, грали в рухливі ігри, а ще читали вірші, співали пісні Дідові Морозові і Снігуроньці. Дитячі улюбленці щедро винагороджували старання малечі подарунками. А щоб міх Діда Мороза був наповнений подарунками під зав’язку потурбувалися голови профспілкових комітетів СумДУ – Валентина Боровик і Людмила Гончарова.

Інформацію підготувала Альона Тонконіг