Студенти СумДУ вкотре довели, що вони заслуговують на звання кращих.

23-24 листопада у Європейському університеті в м. Київ відбувся XIX Міжнародний студентський фестиваль «Барви осені», який зібрав більше 100 учасників з університетів та коледжів Вінниці, Києва, Львова, Ніжина, Сум, Харкова, Черкас та інших міст України, які змагались у жанрах «вокал», «художнє слово» та «хореографія».

Студенти нашого університету виступали у вокальних та хореографічних номінаціях і вкотре довели, що гідні змагатись на рівних зі студентами мистецьких спеціальностей, тому що їх суперниками були студенти коледжів культури і мистецтв та факультетів мистецтв педагогічних вишів. За результатами конкурсних виступів наші студенти отримали дипломи призерів та переможців конкурсу, а саме: Леонтенко Яна (навчально-науковий інститут права) отримала диплом лауреата ІІ ступеню у номінації «естрадний вокал»; Кузьменко Даніела (навчально-науковий інститут права) – диплом лауреата ІІ ступеню у номінації «сучасний танок»; Бублій Олександра (факультет електроніки та інформаційних технологій) – лауреат ІІ ступеню у номінації «народна пісня»; Жук Олена та Шепотько Дмитро (факультет електроніки та інформаційних технологій) – лауреати І ступеню у номінації «спортивно-бальний танок» та Щепотін Ярослав (факультет електроніки та інформаційних технологій) теж отримав диплом лауреата  І ступеню у номінації «естрадний вокал». Номери, які були представлені нашими студентами увійшли у заключний Гала концерт фестивалю як найкращі.

Дякуємо студентам та керівникам творчих колективів Культурно-мистецького центру (Гараніній Ользі та Бондаренко Ользі) за підготовку наших переможців, вітаємо нашу творчу молодь і бажаємо їм нових звершень!

https://www.youtube.com/watch?v=YYKU73m1OSM – Гала концерт фестивалю