«Зірковий шанс»

У стінах Сумського державного університету 19-20 листопада 2016 р. пройшов Міжрегіональний відкритий фестиваль-конкурс юнацької творчості «Зірковий шанс» Наші студенти взяли участь у номінаціях «сучасна хореографія», «народна хореографія», «естрадний, народний та академічний вокал».

За рішенням журі, у складі якого працювали досвідчені діячі культури і мистецтва, солісти і колективи Культурно-мистецького центру СумДУ отримали найвищі оцінки і дипломи лауреатів фестивалю, а саме: ансамбль сучасного танцю «Paradise» - ІІ місце; Рябоконь Діана (медичний інститут) – ІІ місце; театр танцю «Феєрія» - І місце; вокальний дует студенток медичного інституту: Загуліна Марія і Товстиженко Аліна – І  місце; Леонтенко Яна (ННІ права) – І місце; Бут Марина (ННІ бізнес-технологій «УАБС») – І місце. Володарем Гран Прі стала студентка навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» - Щербань Анна.

Вітаємо наших талановитих студентів і бажаємо їм нових творчих злетів!