Подорож до м.Новгород-Сіверський

2 листопада студенти СумДУ завітали до історичного м. Новгород-Сіверського! Незважаючи на холодний день, виїзд о 5 ранку, це було круто. Приїхавши в місто нас уже чекав сніг та неймовірно-тепла глядацька зала! Дякуємо всім присутнім за щирість, активність, підтримку! Дякуємо нашим друзям Шосткинському інституту СумДУ - ви кращі! Після спілкування з абітурієнтами нас чекала екскурсія в Спасо-Преображенський монастирь. Була досить цікава та насичена програма, історія, краєвиди вражають! Всім рекомендуємо це прекрасне місто! Запрошуємо всіх до рідного СумДУ! Приєднуйтеся до нашої великої родини! P.S. окремо хочеться сказати слова вдячності - Дімі, який після завершення концерту підійшов до нас за автографами! Нам дуже було приємно бачити щирість в твоїх очах! Чекаємо в нашій творчій родині! І звичайно традиційне селфі! Дякую за активність!