Студенти СумДУ вкотре довели, що вони заслуговують на звання кращих з кращих.

26 червня 2016 року у м.Дніпро відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Берег талантов", на який завітали вокалісти, хореографи та інструменталісти з Запоріжжя, Полтави, Херсону, Дніпродзержинську, Сум, Комсомольську, Марганцю та інших міст України. Студенти СумДУ вкотре довели, що вони заслуговують на звання кращих з кращих. Це підтверджують високі оцінки журі конкурсу, до складу якого входили викладачі музичних навчальних закладів, діячі мистецтв та народний артист України Василь Крачковський - провідний артист Театру опери та балету м.Дніпро. Учасники вокальної студії КМЦ принесли до скарбнички нагород в СумДУ три перших місця у сольних виступах - Сергій Пономаренко (ТеСЕТ), Вікторія Ковтун (ІФСК), Поліна Гречишкіна (ЕлІТ), а перемогу серед вокальних колективів одержали учасниці вокального тріо "Art Stream" (Івченко Д., Гречишкіна П., Ковтун В.). Дякуємо нашим студентам за їх працю на мистецькій ниві, вітаємо з перемогою та бажаємо нових творчих злетів!