Студентка СумДУ стала «СтудМіс Сумщини – 2016»

27 травня в НК «Диалог» відбувся регіональний етап конкурсу краси та таланту «СтудМіс Сумщини-2016».

За титул найгарнішої студентки  боролися 10 дівчат, які представляли усі вищі заклади Сумської області. Як і в попередні роки, конкурс мав тематичне спрямування. «СтудМіс Сумщини - 2016» відбулася в стилі «Форсаж».

Для того, щоб визначити кращу з кращих було проведено 4 конкурси: спільне дефіле в стилі заходу, дефіле в спортивному стилі, дефіле в купальниках, інтелектуальний конкурс та конкурс талантів.

За рішенням журі номінації розподілили наступним чином:

Міс Елегантність - Олександра Полковникова (УАБС)

Міс Стиль - Тетяна Крощенко (СНАУ)

Міс Привабливість - Юлія Гончарова (ГНПУ ім.Довженка)

Міс Неординарність - Карина Забродина (СумДУ)

Міс Посмішка - Катерина Мірошниченко (УАБС)

Міс Артистичність - Ангеліна Богдан (СумДПУ)

Міс Індивідуальність - Валерія Бермудес (СумДПУ)

Міс Оригінальність - Анна Ковнер (СумДУ)

Міс Енергійність - Аліна Петренко (МВД)

Міс Ніжність - Ольга Кулижко (СНАУ)

Титул «Першої віце-міс Сумщини - 2016» отримала представниця СумДПУ Велерія Бермудес, Другою віце-міс стала дівчина і з УАБС Олександра Полковникова, окрім цього отримала звання «Міс фото».

Перемогу здобула Карина Забродіна – студентка Медичного інституту Сумського державного університету. Саме вона буде представляти Сумську область на всеукраїнському етапі конкурсу краси «СтудМіс  України – 2016».

Варто зазначити, що за 4 роки це друга перемога СумДУ на обласному конкурсі краси «СтудМіс Сумщини».