І знову призові місця.

26 квітня 2016 р. у м.Киеві відбувся XIV Всеукраїнський фестиваль-конкурс студентської художньої творчості "ВЕСНЯНА ХВИЛЯ - 2016", в якому взяли участь студенти та колективи багатьох університетів з усіх областей України. Фестиваль проводився на базі  Європейського університету.

В цьому конкурсі Сумський державний університет представляла студентка п'ятого курсу факультету технічних систем та енергоефективних технологій , вихованка театрального гуртка - Воскобойник Марина  під керівництвом артиста Сумського обласного театру для дітей та юнацтва Віктора Балановського.

Професійне журі , а саме голова журі - Олексій Нагрудний - поет, артист театру та кіно, Лауреат Міжнародних театральних конкурсів та кінофестивалів; члени журі - Анатолій Григор'єв - режисер театру та кіно, номінант на премію "Телетріумф - 2012 та 2015" у номінаціях "Кращий фільм" і "Кращий режисер"; Сергій Коршиков - актор театру та кіно, неоднаразовий Лауреат багатьох Міжнародних театральних фестивалів.

Воскобойник Марина отримала звання  Лауреата III ступеня в номінації "Художнє декламування", грамоту за участь у фестивалі - конкурсі і  диплом переможця в жанрі "Художнє слово" в номінації "Виконавська майстерність" - вірш "Моя Україна".

Крім теплого прийому в Європейському університеті , не забутніх виступів і заслужених нагород, за свою кропітку працю, започаткуали нові знайомства та встановили дружні стосунки з іншими учасниками та колективами, які приймали участь у конкурсі.

Вітаємо Марину, та бажаємо успіхів!