ЕлІТ- найсмішніший факультет 2016 року

13 квітня в актовій залі Сумського державного університету відбулося щорічне змагання – Кубок  КВН.  На одній сцені зійшлися кращі гумористи СумДУ для того, щоб поборотися за звання найсмішніших та найкмітливіших студентів університету. Цього року за кубок змагалися студенти наступних структур:

1.      Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій - «Екс-гумфак»;

2.      Факультет електроніки та інформаційних технологій - «Еліта Еліта»;

3.      Факультет  технічних систем та енергоефективних технологій -«Кружок актуально-   импровизационного юмора"инЖИРнер»;

4.      Юридичній факультет - «Діти генерал-майора»;

5.      Інститут ФЕМ ім. О. Балацького - «Собака»;

6.      Медичний інститут – «Збірна медичного інституту»;

7.      Машинобудівний коледж СумДУ-«Машиностроительный» ;

8.      Центр заочної, дистанційної та вечірньої форм навчання - «Сборная ЦЗДВН по КВН».

Стіл журі очолили люди, які безпосередньо мали відношення до КВН в СумДУ, а саме: переможець міжфакультецького КВНу  2014-2016 рр. у складі інженерного факультету -Дмитро Половян, екс-директор ліги КВН «Сумка», незалежний експерт, який в СумДУ не вчився, але відвідує кожну гру – Олександ Жуков, переможець мєжфака 2007 року в складі Фіз-тєха і 2009 року в складі ЕлІТа – Роман Поплавський, переможець мєжфака 2010 року у складі Медичного інституту – Богдан Мадяр та директор Культурно-мистецького центру СумДУ – Левченко Роман Миколайович.

Гра складалася із трьох конкурсів: візитка, розминка з залом та епізод на попередньо задану кожній команді тему. Найбільше зал та журі вразив конкурс «розминка», адже він вважається найскладнішим . Роман Поплавький відмітив, що давно у Сумському державному університеті не було такої смішної розминки на міжфакультецькому кубку. А це свідчить про те, що рівень КВН у СумДУ з кожним роком  зростає.

За підсумками журі, кращими стали студенти факультету електроніки та інформаційних технологій. Не набагато відстала від них команда інституту ФЕМ, а третє місце посіла збірна Машинобудівного коледжу СумДУ. Таким чином, звання  найсмішнішого факультету 2016 року по праву буде носити факультет ЕЛІТ.