«Любимая» посіла 2-ге місце у Ніжині

31 березня у Ніжинському державному університеті ім. М.В.Гоголя відбулася Міжрегіональна студентська гра КВН «Кубок Гоголя 2016».

Напередодні дня народження відомого письменника та Дня сміху, соціально-гуманітарний відділ разом з профком університету вирішили провести тематичний захід –гру КВН на тему «К нам едем КВН».  А для того, щоб відповідати назві конкурсу, запросили на гру команди не лише з Ніжину, а ще й з Чернігова, Рівного та Сум. Таким чином у грі взяли участь наступні команди:

1.«Сборная трудовиков»( Чернігів);

2. «Дуракам закон не писан» (Ніжин);

3. «2х2» (Ніжин);

4. «Маленька таємниця» (Рівне);

5. «Тоби Альдервейрельд» (Прилуки);

6. «Любимая» (Суми).

Гра складалася з трьох конкурсів: фрістайл, біатлон та домашнє завдання. За результатами оцінювання журі,  перемогу отримав учасник телевізійного проекту «Ліга Сміху» на 1+1 «Тоби Альдервейрельд» (м.Прилуки).  А команда із Сум «Любимая» посіла почесне 2-ге місце.

Незважаючи на те, що  не вдалося привезти кубок додому, дівчата з «Любимой» залишилися задоволеними. Адже Ніжин їм запам’ятався не лише вдячливим глядачем, а й дуже теплим прийомом .

Перед початком гри, організатори запропонували приїжджим командам ознайомитися з їх історичним університетом та музейним комплексом.  Тому у Ніжині квнівці не лише боролися за «Кубок Гоголя», а ще мали змогу естетично збагатитися, адже музейний комплекс Ніжинського державного університету – це яскрава сторінка життя не лише вузу, а й міста з тисячолітньою історією. Комплекс  включає в себе три музеї: музей історії Ніжинської вищої школи, музей імені Миколи Гоголя, картинна галерея; музеї природничого циклу: зоологічний музей, ботанічний музей, геологічний музей; музей Рідкісної книги; кімната-музей "Вони захищали Вітчизну".

Звичайно, увесь комплекс командам не вдалося відвідати, але всі залишилися задоволеними навіть від переглянутих робіт відомих художників у картинній галереї та музею ім. М.Гоголя.

Дівчата з «Любимой» говорять, що їх дуже «підкупив»  такий теплий прийом і вони з радістю приїдуть ще раз.