І знову перемога.

25-27 березня у м. Київ відбувся Міжнародний фестиваль–конкурс  музичного мистецтва "Київський колорит", який проводився Національною Всеукраїнською музичною спілкою під патронатом Міністерства культури України. У фестивалі взяли участь музиканти, вокалісти та композитори з України, Угорщини, Білорусі, Польщі, Росії. У складі журі працювали заслужені та народні артисти України, заслужені працівники культури, мистецтвознавці, професори та викладачі відомих мистецьких вишів України, Росії, Білорусі, Німеччини.

Сумський державний університет на цьому конкурсі представляли учасники вокальної студії Культурно-мистецького центру (керівник Ольга Бондаренко). Наші студенти виступали у вокальних номінаціях, де змагались зі студентами Інституту мистецтв Київського університету ім. Б. Грінченка, Академії керівних кадрів культури та мистецтв (інститут сучасного мистецтва) та студентами мистецьких спеціальностей Харківських вишів.

У номінації «естрадний вокал» наш університет представляв студент факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сергій Пономаренко, який став Лауреатом ІІ ступеню. У номінації «Джаз-вокал» виступала студентка факультету електроніки та інформаційних технологій Поліна Гречишкіна, яка стала переможницею у своїй номінації і отримала диплом лауреата І ступеню.
А серед вокальних колективів у молодіжній віковій категорії виступав ансамбль "Імпровіз" у складі Тараса Оприска (ТеСЕТ), Ольги Оприско (ТеСЕТ), Поліни Гречишкіної (ЕлІТ), Сергія Шарапова (ТеСЕТ), Вікторії Ковтун (ІФСК).  Колектив показав високий рівень виконавської майстерності, за що був удостоєний дипломом лауреата І ступеню.

Вітаємо нашу творчу молодь з перемогами і бажаємо їм нових творчих злетів!