Кращі вокалісти в СумДУ

22-23 березня 2016 р. у м. Хмельницький  відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних вокалістів "Пісня над Бугом", в якому взяли участь близько 250 солістів та колективів із різних областей України. Фестиваль проводився Державним центром позашкільної освіти за наказом Міністерства освіти і науки України.

В цьому конкурсі Сумський державний університет представляли колективи вокальної студії Культурно-мистецького центру (керівник Ольга Бондаренко) - ансамбль "Імпровіз" та жіноче вокальне тріо «Sensation». У складі ансамблю «Імпровіз виступали представники факультету технічних систем та енергоефективних технологій Тарас Оприско, Ольга Оприско та Сергій Шарапов, студентка факультету електроніки та інформаційних технологій – Поліна Гречишкіна та студентка факультету іноземної філології та соціальних комунікацій – Вікторія Ковтун, яка змагалася і в номінацій «народний спів – соло». До складу тріо «Sensation» увійшли студентки юридичного факультету – Яна Леонтенко та Катерина Чемодурова, а також студентка факультету економіки та менеджменту – Ірина Скляр.

Професійне журі, у складі якого працювали народні артисти України, солісти обласної філармонії, лауреати мистецьких конкурсів, мистецтвознавці,

композитори, викладачі мистецьких вишів, високо оцінило виступи наших вокалістів, про що свідчать

результати конкурсу. Отже, Вокальний ансамбль "Імпровіз" став лауреатом ІІ ступеню; тріо «Sensation» теж здобуло ІІ місце, а Вікторія Ковтун стала лауреатом ІІІ ступеню.

Крім яскравих виступів і заслужених нагород, за свою кропітку працю учасники творчих колективів отримали незабутні враження від чудової подорожі у веселій дружній компанії до Кам’янець-Подільська та Меджибожа. Студенти відвідали історичні пам’ятки, занурились у атмосферу середньовіччя, оглянули фортеці, помилувались мальовничими краєвидами та відпочили у затишних куточках стародавніх місць. Сподіваємося на нові  цікаві подорожі і перемоги у престижних конкурсах! Дякуємо нашим талановитим студентам, вітаємо їх та бажаємо нових творчих злетів.